satriani10
23.03.14,20:58
ahoj..

chystám sa nenastúpiť do práce z dôvodu, že mi zamestnávateľ nepodpísal dohodu o ukončení pracovného pomeru. Pravdaže očakávam z jeho strany okamžitú výpoveď za hrubé porušenie pracovnej disciplíny avšak mám taký zlý tušák, že je schopný neuviesť pravidvý dôvod porušenia - absenciu, ale si vymyslí niečo iné (http://www.porada.sk/ine#__AUTOKW) - napr. krádež (teraz možno preháňam, ale proste mu neverím).
Čítal som zákony a nie som si teraz istý tým, že čo v takomto prípade lebo mi to vychádza, že aj keby výpoveď neprevezmem, tak je platná. To mi až tak nevadí ale vadí mi klamlivý dôvod. Čítal som aj to, že dôvod si musí zamestnávateľ so mnou prekonzultovať ale nikde som sa nedočítal, že čo v prípade ak s tým nesúhlasím.
Mám si výpoveď prevziať, či nie? Viem, že je podľa zákona platná a mi ju pošlú poštou ale ako vravím, zaujíma ma čo robiť v prípade nepravdivého dôvodu porušenia prac. disciplíny.

Vyjadrujem svoj súhlas tým, že výpoveď prevezmem?
kopretinka
23.03.14,20:02
milý zlatý,výpoveď dohodou neexistuje.Dohoda je preto dohoda,že obe strany sa dohodnú.Takže pekne nabehni zajtra ráno do robotky.
A ešte by ma zaujímalo,kde si vyčítal to,že ak nesúhlasí s dohodou,tak ty nemusíš ísť do roboty....
len si pekne podaj normálnu výpoveď.
satriani10
23.03.14,20:05
ospravedlnujem sa, uz som to preformuloval..moja chyba..snad to takto dava vacsi zmysel a je z toho pochopitelne, ze tam proste nepojdem ani keby neviem co..
kopretinka
23.03.14,20:07
nemusí si nič vymýšľať,dá ti absencie ..........
alaya1
23.03.14,21:13
Mám si výpoveď prevziať, či nie? Viem, že je podľa zákona platná a mi ju pošlú poštou ale ako vravím, zaujíma ma čo robiť v prípade nepravdivého dôvodu porušenia prac. disciplíny.


jedine podat zalobu na sud.