S.Skrabakova
31.03.06,12:35
Zdravím všetkých poraďákov.
Mám na Vás jednu prosbičku. Nevie náhodou niekto z vás ako má vyzeraž riadne povolenie, vzor alebo nejaké body čo musí obsahovať? Prosím Vás veľmi pekne poraďte, je to veľmi dôležité. Vopred ďakujem!
Dada
31.03.06,10:40
Povolenie k čomu?
S.Skrabakova
31.03.06,10:43
Presne povedané: chceme si umiestnit na kostolnu vež anteny a zariadenia ne šírenie Internetu a ... náš milý farár povedal, že keď si to napíšeme tak to podpíše... Žiadosť som už napísala, ale neviem ako má vyzerať povolenie z jeho strany...
S.Skrabakova
31.03.06,11:13
Javiem, že chcem hneď všetko rýchlo, ale musím to spísať a nikto mi neodpovedá...
Anife
31.03.06,11:28
Presne povedané: chceme si umiestnit na kostolnu vež anteny a zariadenia ne šírenie Internetu a ... náš milý farár povedal, že keď si to napíšeme tak to podpíše... Žiadosť som už napísala, ale neviem ako má vyzerať povolenie z jeho strany...

V prípade, že potrebuješ jeho povolenie tak by som odporúčal aby sa to volalo "súhlas na umiestnenie telekomunikačného zariadenia"
1. Pán farár - ako splnomocnený zastpuje vlastníka nehnuteľnosti
- súhlasím s umiestnením tel. zariadenia na objekte parcelné číslo ..., atď.
Anife
31.03.06,11:46
Pre kľud na duši a dobré vzťahy z farnosťou by som to ja osobne riešil nájomnou zmluvou. Len so súhlasom pána farára by som sa neuspokojil. Môže tam vzniknúť veľa problémov a čo potom. Ono to zariadenie bude zrejme vyžadovať aj prívod el. energie atď. Preto by som odporúčal nájomnú zmluvu čo bude prenajeté, termín na akú dobu bude nájom a za koľko. Proste všetky náležitosti čo budeš potrebovať aby to zariadenie bolo aj chodivé.
S.Skrabakova
31.03.06,14:58
Pre kľud na duši a dobré vzťahy z farnosťou by som to ja osobne riešil nájomnou zmluvou. Len so súhlasom pána farára by som sa neuspokojil. Môže tam vzniknúť veľa problémov a čo potom. Ono to zariadenie bude zrejme vyžadovať aj prívod el. energie atď. Preto by som odporúčal nájomnú zmluvu čo bude prenajeté, termín na akú dobu bude nájom a za koľko. Proste všetky náležitosti čo budeš potrebovať aby to zariadenie bolo aj chodivé.

Tam to je trocha inak. Práveže on povedal, že stačí len povolenie, lebo keby bola nájomná zmluva, tak by ju musel schvalit biskup a to povolenie stačí ak podpíše on... A to s peniazmi bude tak, že mu budeme pravidelne dávať práve na tú elektrinu.