Zoretka
31.03.06,15:18
Ešte sú síce pošty a daňové úrady otvorené, ale myslím, že vätšine z nás sa už ľahšie dýcha. Chcela by som sa poďakovať všetkým za ich všetky rady, ktoré tu uverejnili a pomohli tým, ktorí tápali. Vďaka nášmu daňovému systému sme neustále v bdelosti, takže určite budeme tápať ďalej a rady "poraďákov" budeme potrebovať. Prajem všetko dobré - oddýchnite si všetci.:)
rems
31.03.06,14:19
Ešte sú síce pošty a daňové úrady otvorené, ale myslím, že vätšine z nás sa už ľahšie dýcha. Chcela by som sa poďakovať všetkým za ich všetky rady, ktoré tu uverejnili a pomohli tým, ktorí tápali. Vďaka nášmu daňovému systému sme neustále v bdelosti, takže určite budeme tápať ďalej a rady "poraďákov" budeme potrebovať. Prajem všetko dobré - oddýchnite si všetci.:)
Připojuji se a přeji hodně úspěchů v dalším zdaňovacím období. A hurá na DPH-čko!
jeso
31.03.06,14:52
Aj ja sa pripájam sa k poďakovaniu za pomoc všetkým poraďákom ...
Už máme konečne za tým ...
lenka397
31.03.06,14:57
Ďakujem aj ja. Starala som sa, aby ste mali dosť roboty a mnohí ste mi veľmi pomohli. :D
karpis
31.03.06,15:10
Aj ja všetkým ďakujem za pomoc. Konečne je pokoj. Budúci týždeň začnem makať na DPH. Ešte raz ďakujem všetkým poraďákom
ewap
31.03.06,15:15
Pripájam sa k ďakujúcim, radiaci - máte ma na svedomí hi hi hi
Braňo
31.03.06,16:08
Aj ja ďakujem pri "vyňatí" príjmov zo zahraničia. :D
Tweety
31.03.06,16:12
Aj ja ďakujem pri "vyňatí" príjmov zo zahraničia. :D No čo budeme teraz robiť bez práce!
vegoska
31.03.06,16:17
AJ JA DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM
Zita5
31.03.06,16:20
No čo budeme teraz robiť bez práce!

Twetty , nemáč čo robiť o chvíľu je tu DPH.;)
Tweety
31.03.06,16:22
Twetty , nemáč čo robiť o chvíľu je tu DPH.;) Ešte predtým musím začať počítať mzdy a nezabudnúť si do nich započítať odmenu za ročnú uzávierku, nesmierne sa teším, bude to pekná predveľkonočná potecha.
ekopo
31.03.06,16:35
Myslím, že u nás nikdy nič nekončí -je to kruh. Slabší mesiac je len máj-jún. Dík
renča1
31.03.06,16:39
Ešte predtým musím začať počítať mzdy a nezabudnúť si do nich započítať odmenu za ročnú uzávierku, nesmierne sa teším, bude to pekná predveľkonočná potecha.

Tweety daj si tam poriadnu sumu - zaslúženú. Ach jaj keby som ja mala takú možnosť...:) Zo srdca ti to prajem.
Tweety
01.04.06,10:02
Tweety daj si tam poriadnu sumu - zaslúženú. Ach jaj keby som ja mala takú možnosť...:) Zo srdca ti to prajem. Vďaka Reni. Aj si dám poriadnú.
učtovníčka
01.04.06,10:09
Pripájam sa k úprimnému poďakovaniu za skvelé rady vo všetkých oblastiach.
Ešte teraz nájsť adresu na nejakú IZAURU čo by mi prišla dať všetko do poriadku, nakoľko kanceláriu mám doma v byte. V piatok poobede to bolo na hysák, keď sa mi zjavila o 16.45 kamarátkyna dcéra že ju asi zabijem, ale ona zabudla na DP a tak som sa prebrala s 15 minútového odpočinku a pokračovala. Ešte raz všetkých oceňujem a ďakujem
DušanČ
01.04.06,11:55
Myslím, že u nás nikdy nič nekončí -je to kruh. Slabší mesiac je len máj-jún. Dík

Zabúdaš, že nás čaká ročné zúčtovanie zdravotného poistenia !!
Paula
01.04.06,12:09
Myslím, že u nás nikdy nič nekončí
Súhlasím, tieto slová vravím už mnohé roky......vo firme, akejkoľvek, ktorá nie je založená iba preto, že lebo :rolleyes: ,je každý deň pohyb.
otázka
01.04.06,13:29
Takisto sa chcem touto cestou poďakovať všetkým skvelým ľuďom, ktorí mi tak nespočetne krát pomohli.
virka
01.04.06,16:10
Aj ja sa pripájam a ďakujem všetkým ktorí mi pomohli vtedy keď som to najviac potrebovala. Virka
ZEvina
03.04.06,06:11
Čo tak začať - všetko najlepšie v NOVOM ROKU, veľa pracovných úspechov a pevných nervov........ /na niečo je to predsa len dobré - účtovníci sú mladší o tri mesiace :)/ SRDEČNÁ VĎAKA VÁM VŠETKÝM ZA POMOC!
kikoza
03.04.06,10:31
Pripájam sa k úprimnému poďakovaniu za skvelé rady vo všetkých oblastiach.
Ešte teraz nájsť adresu na nejakú IZAURU čo by mi prišla dať všetko do poriadku, nakoľko kanceláriu mám doma v byte. V piatok poobede to bolo na hysák, keď sa mi zjavila o 16.45 kamarátkyna dcéra že ju asi zabijem, ale ona zabudla na DP a tak som sa prebrala s 15 minútového odpočinku a pokračovala. Ešte raz všetkých oceňujem a ďakujem
To si ešte ten lepší prípad.O takom čase prišiel môj šéf, že treba prerobiť účtovníctvo,lebo si zabudol niekoľko dôležitých dokladov v "šuflíku".Dodnes mi je z toho zle.
VĎAKA VŠETKÝM ZA POMOC.
Tweety
03.04.06,10:56
To si ešte ten lepší prípad.O takom čase prišiel môj šéf, že treba prerobiť účtovníctvo,lebo si zabudol niekoľko dôležitých dokladov v "šuflíku".Dodnes mi je z toho zle.
VĎAKA VŠETKÝM ZA POMOC.
A nevyhodila si šéfa aj s tým šuflíčkom?:p
jamajka
03.04.06,11:18
Pripájam sa a ďakujem zo srdca, všetkým.... ste strašne zlaté a zlatý, cmuk, cmuk. Teraz by som chcela aspoň dva dni voľno, moja domácnosť už chúďa vyzerá hrozne po posledných týždňoch :mee: , len neviem, čo na to šéf, on stíhal všetko :D .
Tweety
03.04.06,11:23
Pripájam sa a ďakujem zo srdca, všetkým.... ste strašne zlaté a zlatý, cmuk, cmuk. Teraz by som chcela aspoň dva dni voľno, moja domácnosť už chúďa vyzerá hrozne po posledných týždňoch :mee: , len neviem, čo na to šéf, on stíhal všetko :D . Oni stále všetko stíhajú, len my sme stále v jednom kolotoči.:p
katkaj
03.04.06,11:29
Oni stále všetko stíhajú, len my sme stále v jednom kolotoči.:p

Oni stíhajú aj noviny čítať v práci aj chodiť na ryby aj dávať nezmyselné príkazy:cool: Ale asi niekto musí byť aj za včeličku pracovitú :D Len prečo to vždy musím byť ja???:D
Tweety
03.04.06,11:34
Oni stíhajú aj noviny čítať v práci aj chodiť na ryby aj dávať nezmyselné príkazy:cool: Ale asi niekto musí byť aj za včeličku pracovitú :D Len prečo to vždy musím byť ja???:D
Tomu sa hovorí osud, dievčatko, osud.;););)
katkaj
03.04.06,11:40
Tomu sa hovorí osud, dievčatko, osud.;););)

Tak už len sa snažiť ten osud trochu presmerovať :D:D
kikoza
03.04.06,19:27
A nevyhodila si šéfa aj s tým šuflíčkom?:p
Nedalo sa lebo on mal toľko drzosti,že mi to len zatelefonoval a dodatočne poslal.Ale papiere leteli až na druhý koniec miestnosti.
kalkulka
04.04.06,04:34
Nič si z toho nerob, aj moja. Už som lietala ako trafená cez sobotu nedeľu. Asi nemám rozum, lebo dnes som už z toho tak trochu hotová. Upratovali sme totiž aj v práci, tu tiež bol a ešte tak trochu je binec ako v chlieviku, ale hlavne, že už ten blázinec máme za sebou a znovu kolotoč pred sebou. Ďakujem všetkým, čo mi svojími radami pomohli a urýchlili tak moje rozhodovanie v tak hektickom čase. Dík, dík, dík. Ste všetci veľmi zlatí.
pochemi
04.04.06,04:50
Aj ja ďakujem krásne za pomoc a príjemné a užitočné čítanie na porade.
ayya
12.05.06,11:52
hmm... nasla som tuto temu a som si uvedomila, ze ja som dlzna podakovanie za pomoc este za predchadzajuci rok pri danovom za 2004
takze: dakujem :)
a som presvedcena ze tato tema ozije od 1. jula v tomto roku :D a mozno aj trosku skor ;)
Tweety
12.05.06,11:55
hmm... nasla som tuto temu a som si uvedomila, ze ja som dlzna podakovanie za pomoc este za predchadzajuci rok pri danovom za 2004
takze: dakujem :)
a som presvedcena ze tato tema ozije od 1. jula v tomto roku :D a mozno aj trosku skor ;)
Lepšie by bolo napísať, hurá do ďalšieho šialenstva, aby sme nevyšli z cviku.:p