tsunami27
24.03.14,19:32
Zdravíčko, chcem sa opýtať: nie som síce moc na sladké, ale keď si raz začas (raz za rok) dám trochu čokolády (napr. varená čokoláda, štandardná 1 dávka), chytí ma neskutočná únava a začne sa mi točiť hlava. Tá únava je taká silná, že by som zaspala aj postojačky. A pritom cukor by mal naopak dodávať energiu, nie? Neviete mi poradiť, čo to spôsobuje? Ešte dodám, že mám 29 rokov, a žiadne výrazné zdravotné problémy, ani cukrovku nemám, resp. o tom neviem (cukrovku nemám určite). Ďakujem
buchač
24.03.14,18:38
Ide o to , že cukor sa rýchle vstrebáva do krvi a rýchle zvyšuje hladinu krvného cukru. Po 60- 90 min. dochádza k poklesu cukru v krvi pod normu a môžeme pociťovať nepríjemné príznaky ako je slabosť, únava. Cukor sa podpisuje pod problémy so sústredením. Konzumácia cukru núti podžalúdkovú žľazu (pankreas) vyprodukovať väčšiu dávku inzulínu.

U diabetika je to naopak ...pankreas nefunguje a preto je nutné pri tej slabosti a únave užiť niečo sladké ...
tsunami27
25.03.14,08:51
Ďakujem za odpoveď. Teraz mi to dáva väčší zmysel - preto sa vlastne odporúča jesť potraviny, z ktorých sa cukor uvoľňuje postupne (ako ryža), aby nedochádzalo k takýmto šokom (a k priberaniu). :)