koromla
25.03.14,05:36
OBJEDNAL SOM SI Z MICHALOVIEC CELÝ ODKVAPOVÝ SYSTÉM NA RD/PLECH.VO FARBE/,SLÚBILI MI HO DO 5 DNI,DODALI HO AZ NA 3TÝŽDEN,FIRMA KTORÁ VYKONÁVA REKONŠ.PRÁCE NA DOME HO NAMONTOVALA,KED SOM JA PRIŠIEL NA STAVBU-CELY SYSTÉM JE NEKVALITNY V 2 FARBÁCH,ZLÉ NAOHYBANE DIELY,ZVODY AJ ŽLABY NIE SU VALCOVITÉ ALE SAME ZÁSEKY -STRASNE,REKLAMOVAL SOM TO TEL. S MAJITELOM FIRMY SLUBIL MI ZE SA TO VYBAVI ABY SOM BOL SPOKOJNY,-NIC LEN ZAVADZANIE,-ZE MAM TO Z MONTOVAT A V POVODNOM STAVE TO ZOBERIE CO JE NEMOZNE,Z CENY NIE JE OHOTNY SPUSTIT,-NEVIEM CO MAM ROBIT SOM ZUFALY TAKU KVALITU SOM SI NEOBJEDNAL-TO RADSEJ MOHLI OSTAT STARE.,PORADTE MI PROSIM ,ANI TELEFON NEDVIHAJU .DAKUJEM.
arizona
25.03.14,07:06
Vies o tom, ze pisanie velkymi pismenami sa na nete povazuje za vulgarne a nevhodne vyrikovanie? A este sa to aj zle cita...pis prosim ta svoje prispevky tak ako aj ostatni
ipg
25.03.14,14:06
Bolo by vhodné konkretizovať svoje kroky,bola objednávka písomne,so špecifikáciou podľa čoho...,práce na základe objednávky....obsah objednávky....práce niekto prevzal,podpísal prevzatie...reklamácia prebehla iba ústne,alebo ako sa má reklamovať-písomne, zatiaľ môžem doporučiť iba jedno nedotýkať sa okapového systému,urobiť podrobnú fotodokumentáciu a všetko riešiť písomne.Bez podrobného oboznámenia sa so všetkými detailami je ťažko čokoľvek objektívne poradiť.Zaujímavé bude poznať aj stanovisko (http://www.porada.sk/stanovisko#__AUTOKW) druhej strany.