Viera123
31.03.06,21:32
prosím o oznámenie, čo znamenajú tie blikajúce otazniky pred novými príspevkami a všetky tie značky okolo... hľadám a hľadám a nič.
A ešte otázka, keď sa zapojím do témy a chcem on-line čakať na ďalšiu diskusiu (nemyslím teraz sledovať tému), čo mám stlačiť aby som videla odpoveď, ktorá príde? Ďakujem :-)
kukučka
31.03.06,20:04
keď pôjdeš odpovedať, uvidíš ich vedľa okna, ak na niektorého klikneš, vložíš ho do textu. Slúžia ako skratky pre lepšie pochopenie toho, ako je príspevok myslený.
Ak nad ním postojíš, ukáže sa ti ang. názov :) Slniečko - úsmev bolo prvé :-).
Hore na modrej lište stlač najnovšie príspevky
Viera123
31.03.06,20:23
keď pôjdeš odpovedať, uvidíš ich vedľa okna, ak na niektorého klikneš, vložíš ho do textu. Slúžia ako skratky pre lepšie pochopenie toho, ako je príspevok myslený.
Ak nad ním postojíš, ukáže sa ti ang. názov :) Slniečko - úsmev bolo prvé :-).
Hore na modrej lište stlač najnovšie príspevky
Ďakujem :-)) no tie ikony napravo od textu som si všimla, priznám sa, že som prehliadla tie ikony pod týmto oknom.
Môžeš mi ešte poradiť, ako sa vrátiť na tú istú stránku? Resp, veľmi zle sa mi vracia naspäť k tomu istému príspevku.
kukučka
31.03.06,20:30
je viac možností, asi najčastejšie to robíme tak, že máme otvorenú poradu viackkkrát. Ja teraz napríklad keď dopíšem túto odpoveď, kliknem hore na čiarku a stránka bude svietiť dole na lište, kde už mám napríklad šuťák. Kliknem naň a pôjdem písať a čítať tam. Potom zase klik na túto, čo si mi odpísala. Vyskúšaj
Viera123
31.03.06,20:33
je viac možností, asi najčastejšie to robíme tak, že máme otvorenú poradu viackkrát. Ja teraz napríklat keď dopíšem túto odpoveď, kliknem hore na čiarku a stránka bude svietiť dole na lište, kde už mám napríklad šuťák. Kliknem naň a pôjdem písať a čítať tam. Potom zase klik na túto, čo si mi odpísala. Vyskúšaj
no a ak tú stránku sama neaktualizuješ, tak sa ti tam ten príspevok objavi?
A ešte ďalšia otázka? čo je to šuťák? nejako sa mi to inak zobrazuje ako klasicke témy, a ešte som to nerozbaľovala...:rolleyes:
KEJKA
31.03.06,20:35
hore na lište je zelená šipka vľavo, tým sa vraciaš nazad na príspevky ktoré si videla. Ak odpovieš a po nejakom čase dáš najnovšie príspevky, tak nájdeš medzi nimi aj ten, ktorý ta zaujíma.
Môžeš si nastaviť sledovanie témy.
Tiež uvítam nejaké triky na lepšiu orientáciu v Porade.
Alebo si zapamätaj prispievateľa a vyhľadáš si jeho príspevky, tam sa ti ukážu v časovom slede.
Viera123
31.03.06,20:40
hore na lište je zelená šipka vľavo, tým sa vraciaš nazad na príspevky ktoré si videla. Ak odpovieš a po nejakom čase dáš najnovšie príspevky, tak nájdeš medzi nimi aj ten, ktorý ta zaujíma.
Môžeš si nastaviť sledovanie témy.
Tiež uvítam nejaké triky na lepšiu orientáciu v Porade.
Alebo si zapamätaj prispievateľa a vyhľadáš si jeho príspevky, tam sa ti ukážu v časovom slede.
No zelená šípka ma vracia naspäť, na tie akcie, ktoré som uskutočnila predtým. Ale s tými najnovšími príspevkami sa tam teda dostanem. A ako viem, že niekto na to reagoval? je to vyznačené tučnejším písmom?
Ešte ma napadlo, dala som otázku do SS administrátorovi, ale asi nemal čas, úplne nové témy môže zadať len on? Bola by som za tému kozmetika, veď osobné skúsenosti sú k nezaplateniu. Kde by som to mala zaradiť, ak ju administrátor neotvorí?
KEJKA
31.03.06,20:43
nájdi si tému Po porade a vlavo hore klikni na téma. Premysli si ako ju nazveš.

Nové= témy nezadáva adminstrátor, teda nielen on.
A ešte treba prečítať Etiketu porady, aby si nezadávala niečo, čo je proti pravidlám.
KEJKA
31.03.06,20:44
je tu napr. Téma zdravie, aj tam sa to možno hodí.
nové príspevky, ktoré si nečítala, sú tučnejšie.
Viera123
31.03.06,20:47
No tú tému: Po porade nemôžem vôbec nájsť a už ju hľadám dosť dlho, prečítala som si Richardov príspevok, že to tam presunul, ale neviem, kde to je...
Zdravie nie je celkom totožné, čo kozmetika, ale asi je tomu najbližšie.
kukučka
31.03.06,20:48
môžeš kliknúť aj na domček a znovu sa načíta hlavná stránka, alebo môžeš kliknúť dole na lište archív, tam sa lepšie číta ako tu.
Ak chceš vedieť zmeny v témach kde si písala, klikni na svoje meno a pozri svoje príspevky, klikni na tému, ktorá ťa zaujíma.
No a teraz idem na šuťák :p :D
http://www.porada.sk/f88-uak.html