Terezap
01.04.06,10:43
Prosím Vás, dajú sa z MRP Win vydané faktúry zaslať e-mailom. Je tam pošta vo funkciách ale neviem to nastaviť. Poradí mi neaká chytrá hlavička ?
lenkak
01.04.06,14:55
Ulož si ju do HTML súboru a tak následne pošli e-mailom.
lenkak
01.04.06,14:59
MRP E-mail manažér

Doplnkový produkt k našim účtovným programom, ktorý je určený na podporu obchodovania prostredníctvom Internetu. V spolupráci s našim Vizuálnym a Univerzálnym účtovným systémom Vám umožní:

* Rozposielať objednávky, faktúry a predfaktúry v HTML formáte Vašim partnerom cez Internet. S týmito dokladmi dokáže
dokonca na Vaše požiadanie zasielať aj Vami nascanovaný Váš podpis. Príjemca si potom tento doklad môže vytlačiť na svojej tlačiarni v takej kvalite, ako by ste ho tlačili Vy. To všetko môže robiť buď:

- automaticky - program je spustený rezidentne a bezobslužne odosiela doklady príjemcom
- hromadne ("ručne") - doklady odosiela na povel obsluhy

* Podľa zvoleného filtra v adresároch účtovných programov dokáže rozposlať hromadne tú istú správu aj s prílohami (Vašu požiadavku alebo ponuku) cez Vaše bežné Internetové pripojenie.

E-mail manažér sa pripája na Internet bežnou vytáčanou alebo pevnou linkou. Program ocenia hlavne tí užívatelia, ktorí si uvedomujú cenu a rýchlosť pri podaní bežných listov alebo kvalitu pri faxoch.
E-mail MANAŽÉR 898,SK
Terezap
01.04.06,16:32
Lenka, prosím Ťa ako to mám uložiť do HTML súboru. Som mimo. A keď nemám
e- mail mananžér spravím to vôbec? Moc ďakujem.
lenkak
01.04.06,16:57
Vieš spraviť aj bez Manažéra,
spravíš fa, pôjdeš na Výstupy, ako predlohu si môžeš dať 06-HTML faktúra, nedáš ukážka resp. tlač, ale zvolíš Do súboru, zadáš si cestu kam Ti ju má MRP uložiť, necháš uložiť vo formáte html. OK. Dopíšeš si údaje pre mail-text. OK
A pošleš ako prílohu cez svoj mail.
Terezap
02.04.06,06:19
Lenka, už som to spravila, presne podľa Tvojho postupu a funguje to. Ešte raz
veľmi pekne ďakujem.
lenkak
02.04.06,06:38
Niet za čo. Veď od toho je tu Porada.:)