sybila3
01.04.06,20:30
Ahojte,
vie mi niekto poradiť ako zmením dátum na pokladničných dokladoch:
dát.vystavenia, uhrad. a zdan.plnenia som si zmenila v nastavení, zmena dátumu ale ide mi o dátum, ktorý sa objavuje v doklade pod Zaúčtoval, dňa
a tam mi už hádže dnešný ale potrebovala by som tam aspon včerajší, je to strašne súrne. Díky
Melnick
01.04.06,18:47
Ale v akom programe?

V Money S3 ? :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: neviem, posúvam.
sybila3
01.04.06,18:52
No ved som predsa v Money S3 téme. čakám na rýchlu odpoveď. díky
puli
01.04.06,21:21
Ahojte,
vie mi niekto poradiť ako zmením dátum na pokladničných dokladoch:
dát.vystavenia, uhrad. a zdan.plnenia som si zmenila v nastavení, zmena dátumu ale ide mi o dátum, ktorý sa objavuje v doklade pod Zaúčtoval, dňa
a tam mi už hádže dnešný ale potrebovala by som tam aspon včerajší, je to strašne súrne. Díky
to myslis datum ktory sa ti zobrazi ked ides tlacit ? myslim ze sa to neda a ked uz som bola zufala, tak som si zeditovala pri tlaci doklad, tam som datum vymazala a ked som to vytlacila, tak som si tam rucne zapisla aky som potrebovla. ale pozor, ked si to raz vymazes tak potom sa to tam zlozitejsie dava naspat. ak sa ti tento sposob nepaci, tak si na webe najdi money a priamo ku nim zavolaj, v presove su vzdy ochotni, niekedy aj v BA.
Paula
02.04.06,06:09
A nepomôže ani zmeniť dátum v PC na včerajší? Ja tak tlačím ak treba aj s oveľa staršími dátumami niektoré zostavy. Je ale pravda, že nemám zmienený soft.
Manual
02.04.06,06:42
Ahojte,
vie mi niekto poradiť ako zmením dátum na pokladničných dokladoch:
dát.vystavenia, uhrad. a zdan.plnenia som si zmenila v nastavení, zmena dátumu ale ide mi o dátum, ktorý sa objavuje v doklade pod Zaúčtoval, dňa
a tam mi už hádže dnešný ale potrebovala by som tam aspon včerajší, je to strašne súrne. Díky
Musíš zmeniť systémový datum v PC na aký potrebuješ a bude Ti tlačiť na PPD, VPD atď ... taký aký si nastavíš. Ak si porobíš, tak ho znova uprav na správny datum
Pekný deň...:)
lenkak
02.04.06,06:46
Vo väčšine softov to funguje ako píše Manual.
duficek
02.04.06,12:12
ak ti ide o datum "zauctoval dna", tak ti staci v programe zmenit datum na aky potrebujes zalozka nastroje-zmena datumu. klavesova skratka CTRL+ALT+D
ak potrebujes zmenit datum co sa zobrazuje po vytlaceni uplne dole "vytlacil dna", tam sa berie systemovy datum, ten musis nastavit vo windowsoch (nastavuje poklikanim na hodinky vpravo dole). ja to riesim upravou formularu, ten datum tam proste zmazem a tlaci sa mi to bez toho datumu.
sybila3
04.04.06,05:49
No práveže som si zmenila dátum v nástrojoch na 31.3.2006 alev PPD a VPD mi tlačí zaúčtoval 1.4.2006.
Ľuba
04.04.06,07:16
Treba si zmeniť formulár. Dáš si tlač formulára a ešte pred samotnou tlačou stlač tlačítko editovať. Potom si vo formulári nájdeš príslušnú kolónku - zaúčtoval dňa a ten dátum zmeníš na účtovný dátum. V Money potom na spodenj lište nastavíš dátum, ku ktorému to chceš vytlačiť a môžeš tlačiť.
Ak s tým budeš mať problém, pošli mi na ss Tvoju mailovú adresu, aj Ti to opravím.