trafile
27.03.14,07:23
Dobry den,chcem sa poradit ohladne zvysenia invalidneho dochodku.co k tomu potrebuhem? Moja doterajsia dg bola bipolarna afektivna porucha zmiesany typ.ohodnotili ma na 45%,ubehlo asi rok a pol no mam sa horsie a neuro-psychiater zaroven sudny znalec ktoreho mam mi napisal BAP aktualne v tazkej depresii...cize sa mi pohorsilo,chcem si podat o cely id no prvy krat som bola prehidnotena v meste kde momentalne byvam.od tej doby som bola viac krat hospitalizovana na psychiatrii ale kratko,nevydrzala som,sla som teda s touto novou spravou za tou posudkovou co ma mala aj prvy krat a viac menej tu spravu spochybnila,vraj mi napisal doktor to co som chcela a ze sa nic nezmenilo a mam tych 45% hornu hranicu.dam sa presudit radsej v mieste trvaleho bydliska ale prosim vas,co na to potrebujem aby som neziadala zbytocne? Vopred vam dakujem
ladynika
28.03.14,08:40
Sice ja nie som odbornik,ale BAP je prave charakteristicka striedanim manickych a depresivnych stavov, cize ty si aktualne v depresivnej epizode, ale to neznamena ze sa ti stav zhorsil. Tazke stavy pri BAP su rychle striedanie epizod manickej s depresivnou, vtedy byva aj tazsie liecitelna...Takze neviem ci aktualna faza BAP je dostatocnym dovodom na zvysenie ID