mmajko
27.03.14,13:37
buchač
27.03.14,12:38
...šak neplať .

Núti Ťa niekto ?
mmajko
27.03.14,12:45
Výrobok bol predaný vrátane služby ktorá nefunguje. Bez nej je výrobok na inej užitkovej úrovni. Čo proti tomu, ked niekto strelí na tovar cenu 150 E oproti bežnej 60 E. ?
mareko
27.03.14,12:55
Nič, nekúpiť :)
mmajko
27.03.14,13:06
Výrobok "bol " kúpený, cena (http://www.porada.sk/cena#__AUTOKW) nemorálna a s neodovodnitelnym ziskom. Podvodne podporene slubom služby ktora nefunguje
mareko
27.03.14,13:28
Aha :( .Kupoval si cez internet od oficiálneho predajcu alebo "spod ruky", koľko dní je od kúpy.....dal si málo informácií na serióznu odpoveď, či je možné tovar vrátiť. Predávajúci môže dať cenu akú chce, to teraz nerieš. Rieš tú prvú časť, že tovar nemal to, čo si si objednal a zaplatil. Zostáva reklamácia, vrátenie tovaru, SOI..len tých informácií si dal málo.
kopretinka
27.03.14,14:17
a keby si tak normálne dopísal pod ten nadpis svoj problém? Nato tam totiž je ten priestor,vieš?
mmajko
28.03.14,04:43
OK , samozrejme cenu neriiešim. No napriek tomu v o volnom združení predajcov kam predajňa patrí som následne vypýtal ponuku od inej predajne a bola o 90Eur lacnejšia.lIšlo o kamennú predajnu, kupoval som sporák a mal kopec iných problémov.Po vybavení kúpy mi začali "nanucovat" SAT príjmač, na čo som povedal, že nepotrebujem a max chcem kúpit next kartu na Skylink pre druhý televízor.Po tom ma začali prhovárat na príjmač . kde je prednastavený a fungujúci Skylink /T-Mobile/ cez podporu WIFI. Tým ma nakoniec oklamali. Ono to u nich fungovalo. Aj doma to potom išlo, no zrejme je to niečo "neoficiálne" nakolo to vypadáva, po 2 hodinách prechádza do modu "kodovane" ... A tak je to vlastne rovnaký príjmač aké už mám./A samorejme bude potrebovat aj tak kartu/
Čo s otázkou ceny a nemorálnosti? Čo cena (http://www.porada.sk/cena#__AUTOKW) obvyklá na trhu? Pri nákupej cene 20 Eur predávat za 140 Eur?
misoft
28.03.14,15:55
A prečo to neriešiš cez SOI - toto by už spadalo pod nekalé obchodné praktiky, nanútenie tovaru, klamanie spotrebiteľa.....
avalik
28.03.14,16:13
Nutil ta niekto kupovat? Mal si pri hlave pistol aby si zaplatil? Ty si suhlasil s cenou.
Ked ides kupit chlieb a ponuknu ti k nemu maslo za 3 eura, kupis ho a potom zistis, ze vedla v obchode maju maslo za 1 euro. Tiez budes pisat o neprimeranej cene? A este k tomu v predajni sa krasne rozotieralo a doma po vytiahnuti z chladnicky je tuhe?

Ak ma tovar vady reklamuj ho.
buchač
28.03.14,16:37
OK , samozrejme cenu neriiešim. No napriek tomu v o volnom združení predajcov kam predajňa patrí som následne vypýtal ponuku od inej predajne a bola o 90Eur lacnejšia.lIšlo o kamennú predajnu, kupoval som sporák a mal kopec iných problémov.Po vybavení kúpy mi začali "nanucovat" SAT príjmač, na čo som povedal, že nepotrebujem a max chcem kúpit next kartu na Skylink pre druhý televízor.Po tom ma začali prhovárat na príjmač . kde je prednastavený a fungujúci Skylink /T-Mobile/ cez podporu WIFI. Tým ma nakoniec oklamali. Ono to u nich fungovalo. Aj doma to potom išlo, no zrejme je to niečo "neoficiálne" nakolo to vypadáva, po 2 hodinách prechádza do modu "kodovane" ... A tak je to vlastne rovnaký príjmač aké už mám./A samorejme bude potrebovat aj tak kartu/
Čo s otázkou ceny a nemorálnosti? Čo cena (http://www.porada.sk/cena) obvyklá na trhu? Pri nákupej cene 20 Eur predávat za 140 Eur?

Len k zvýraznenému ...a vopred sa ospravedlňujem za výrazy .

Ty si taký sprostý , že najprv ideš a kúpiš ???
Až potom začneš ( Ťa osvietilo niečo alebo niekto ) lustrovať cenu od iných predajcov ?
Nuž sorry , normálny jedinec robí naopak ...

Ak raz poviem predavačovi , že ponúkaný tovar nechcem , tak by len hubou na prázdno mlátil . Na koniec by ma nasral a šiel by som het a mal by po kšefte .
Ty tu teraz riešiš cenu a amorálnosť ??? Ty rieš svoje zmýšľanie radšej ...

Kua , pošli mi z toho matrošu , asi bude dobrá kvalitka .

Capisci ???
mmajko
31.03.14,10:41
Dik , tešim sa s Tebou že si sa odbavil...Si fasa chalan, ale skus aj čítat!!! Sem naozaj patria odborníci.
mmajko
31.03.14,11:02
Pre tých, ktorí používajú stránku na uspokojovanie a nie riešenie zopakujem ešte raz co už som písal:
Príjimač bol predvedený a predávaný /i s letákom/ s fungujúcim SKY linkom -podpora cez WIFI.
Kedže táto služba padla a nefunguje má už len hodnotu napísanú vyššie. To je podstata!!!
V prípade reálnej funkčnosti tá kúpa až taká nevýhodná nie je...
Takže všetkým ďakujem za príspevky!