marian.r
27.03.14,20:33
ZDRAVIM NEVIETE MI PORADIT SOM ZACIATOCNIK MAM 10SLIEPOCIEK MLADE 10TYZDNOVE AJ KOHUTA TAK STAREHO A KUPIL SOM AJ 10 ROCNE BEZ KOHUTA TREBA MI KUHUTA AJ K TYM STARSIM KOHUTA?A KED KUPIM NEJAKEHO UZ TAK ROCNEHO NEBUDE SKAKAT AJ DO TEHO MALEHO A DO MALYCH SLIEPOK? VSETKE SU Z LIAHNI A TIE VELKE DOST SKACU DO MALICH NEVIEM PRECO MALE SA AJ BOJA IST DO KURINA TAK ICH ZATIAL ZATVARAM DO TAKEJ BEDNI NA NOC TIE VELKE DNES MI JEDNA DALA KONECNE VAJICKO JEDNO MAM ICH DVA TYZDNE DOMA ALE NECHCELA SA ZNIEST V BEDNI SA VAJICKA TAK SOM JU ZAVREL DO INEJ A TAM SA ZNIESLA SOM SI VSIMOL ZE KED SI SADALA DO BEDNI NA NESENIE STALE JU STAMADE NEJAKA INA VYHNALA NEVIETE PRECO?
lujza.j
27.03.14,19:35
:eek:
kopretinka
27.03.14,19:53
no ty brďo a toto má kto čítať? čo tu vykrikuješ? a ešte tomu dupľom??
marian.r
27.03.14,20:02
KED JE TO DUPLOM TAK SA OSPRAVEDLNUJEMA KED SA TI NECHCE CITAT A PORADIT NENUTIM
Richard
27.03.14,20:12
Marian, vylepši názov aby ďalší vedeli keď zbadajú názov o čo ide. Poštuduj si návod o Porade.
hanelie
28.03.14,09:49
??? - chov sliepočiek v bedni , to proste nemôže byť pravda ..........
terezamaria
28.03.14,10:58
Jednoznačne by si mal mať predelenú ohradu pre mladé sliepočky a pre staré. Kohúta nepotrebuješ, až budú znášať vajíčka, tak v pohode aj bez neho. Ale veľmi pochybujem, že 10 ročné sliepky Ti budú ešte dobre niesť....aj keď budeš kŕmiť zeleným /ďatelinou, žihľavou/, šrotom alebo zmeskou. Na nesenie by si mal vyrobiť taký malý domček, kde by sa mohla usadiť a mala " svoje súkromie ".
marian.r
30.03.14,16:01
to nesu 10 rocne ale 10 kusov ano na znasanie mam znaskove hniezdo dlhe asi 1meter a je to predelene na 3 casti len som chcel vediet ci to stale budu tie stare 1 rocne skakat do tych mensich aj ked podrastu lebo tie mensie sa ich boja dik
terezamaria
30.03.14,16:53
tak toto si napísal : KUPIL SOM AJ 10 ROCNE BEZ KOHUTA, nikde kusy nie sú uvedené, ale roky....ale to je jedno....malé keď narastú a vyrovnajú sa vzrastom, tak to skončí.....
marian.r
30.03.14,17:27
ano priznavam ja som to zle napisal a dakujem