ALDA
03.04.06,00:38
Ľudka všetko naj, naj..k Tvojim narodeninám Ti zo srdca prajem, nech sa Ti všetko splní a konečne aby sme sa aj osobne stretli:):)

Kvetinky Ti určite pridajú šikovné dievčatá:)
KEJKA
03.04.06,06:24
Ahojček, Ľudka, aj ja sa takto prípájam k želaniu všetkého najnajnaj a do skorého videnia.
UFO.ar
03.04.06,06:44
Ľudmilka, rovnako sa pripájam k srdečnému blahoželaniu aj stránke porady. Uži si dnes TVOJ deň čo najlepšie.
ondrejvla
03.04.06,08:25
Ľudmilka, keďže si baran, vieš, že tvrdohlavosť máme danú, nech Ti vydrží pri zápase so životom. Veľa zdravia, lásky, šťastia a nech Ťa korunky nikdy neopúšťajú. Veď aj táto stránka je o tom, ako ich správne zarobiť.
janasv
03.04.06,09:06
Pridavám znamenie. ;)
KEJKA
03.04.06,16:05
Malinka,Ľudka, viem, že sviatok si treba užiť, ale prosíííím, ozvi sa mi,
príliš dlho som ta nepocula.
Zita5
03.04.06,16:39
http://www.pohladnice.sk/pictures/17/57866010.jpg

VŠETKO NAJLEPŠIE K TVOJIM NARODENINÁM VEĽA ZDRAVIA A ŠTASTIA:) :) :) :) :)
Zita5
03.04.06,16:42
Malinka,Ľudka, viem, že sviatok si treba užiť, ale prosíííím, ozvi sa mi,
príliš dlho som ta nepocula.


http://www.pohladnice.sk/pictures/18/83333489.jpg
KEJKA
03.04.06,17:04
teda Zitka... ty si to vystihla.:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Zita5
06.04.06,05:56
Čože je s našou kolegynkou Malinou .............. ?????:) Človek sa znaží a žiadna odozva ......:o
KEJKA
06.04.06,11:32
no, kvitujem, že sa zaujímate o moju kamarátku - vážne. Poslala som jej niekoľko ss aj ju bombarduje na ICQ, stále nič. A to sme boli denne v kontakte. Denne aj ona bola na Porade.
Robím si fakt starosti.
Lenže je na takej samote, že iné, než čakať až sa sama ozve, urobiť neviem.
Ale až uvidí toľko spriaznených duší podpísaných k venovaniu, tak bude šťastná.
Zatiaľ ďakujem v jej mene.
malina
06.04.06,15:45
Všetkým Vám naozaj úprimne ďakujem. :) :) :)
malina
06.04.06,15:45
Ospravedlňujem sa za dlhé mlčanie, naordinovala mi ho už aj z tohto podhorského prostredia odchádzajúca zima. Lavíny šmýkajúce sa z kopcov narobili skazu na elektrickom a telefónnom vedení, chlapíci z T-comu nevedeli, do ktorej doliny skočiť skôr. Na rad sme prišli až dnes... A len čo vytiahli päty, hurááá - na Poradu!!! :D

Teším sa na Vás, Krahule sa blížia... Zitka, Ty sa kedy prihlásiš, há?
Zita5
06.04.06,18:27
Ospravedlňujem sa za dlhé mlčanie, naordinovala mi ho už aj z tohto podhorského prostredia odchádzajúca zima. Lavíny šmýkajúce sa z kopcov narobili skazu na elektrickom a telefónnom vedení, chlapíci z T-comu nevedeli, do ktorej doliny skočiť skôr. Na rad sme prišli až dnes... A len čo vytiahli päty, hurááá - na Poradu!!! :D

Teším sa na Vás, Krahule sa blížia... Zitka, Ty sa kedy prihlásiš, há?


Malina , už si mobilná , čo ste to mali za problémy ? Ako je len dobre bývať na dolnej zemi ;)
malina
06.04.06,19:08
Zitka, všetko má svoje za aj proti. Určite horšia pohroma je voda po kolená v obývačke... (Sorry, mimotemy !)
Zita5
06.04.06,19:09
:(
Zitka, všetko má svoje za aj proti. Určite horšia pohroma je špinavá voda po kolená v obývačke... :o

No inak niečo hovoríš , a nám už veľa k tomu nechýbalo...:(