bercofka
29.03.14,21:30
arizona
30.03.14,06:38
Ponuk na dodavatelov tovaru mas plne inzeraty,staci googlit a skusat.
Ak su tu medzi poradakmi aj nejaki majitelia second handov, necakaj, ze ti sem prihodi niekto z nich kontakt. Si pre nich konkurencia! Kazdy si svoj dobry zdroj chrani.
Mozno ich budes musiet vyskusat viacerych, pokym najdes to, co ti vyhovuje,ale to uz k podnikaniu patri, s tym musis ratat...

Nezakladaj duplicity, staci sa spytat raz ! Duplictnu temu som ti vymazala.
korela
30.03.14,06:55
Ja osobne nemám rada ten seconhandový puch. Osobne poznám iba jeden v súčasnosti, ktorý ho nemá. Neviem síce ako je to pri detských veciach, ale ešte za socíku sa robili tzv. burzy detského oblečenia, nakoľko detičky rýchlo rastú a mali úspech. Ja som skôr predávala, ako kupovala. A pre dospelých fungoval v BA v Rotunde komis. predaj.
Takže ja keby som mala chuť sa dnes začať zaoberať s tvojou zamýšľanou činnosťou, podľa toho kde bývaš, nekupovala by som tie zlisované vydezinfikované vecičky, ale skúsila by som začať s komisionálnym predajom (asi veľká administratíva, alebo by si to hneď vykúpila) tovarom od mamičiek, aj tak sa to rýchlo otáča. Skús zvážiť a mamám sa odbúra poštovné, balenie a pod. z mimibazaru a pod.
arizona
30.03.14,07:10
Toto sa da praktizovat skor vo velkom meste, kde by bol pravidelny prisun od vela predavajucich. Ale na dedine, ci v malom mestecku to podla mna nie je mozne...
korela
30.03.14,07:33
Preto som jej spomenula, že podľa toho kde býva. Matky by sa zbavili, druhé by našli. Trojstranný osoh.
kopretinka
30.03.14,08:08
takéto burzy existujú snáď v každom meste,organizujú to škôlky alebo samotné mamičky...nebude nikto dávať tovar do komisu a čakať,čo s tým bude a kedy uvidí peniaze za to....ide na burzu a vymení,predá hneď....
lujza.j
30.03.14,08:35
sekáčový puch neznášam aj ja...dokonca ma tam svrbí nos...ale ked mám tú správnu chuť behnem tam...ale číňanský puch...tak ten je tiež pekne hnusný...tak však už dlho nechodím...
korela
30.03.14,13:50
kopretinka, nevedela som,že to ešte beží, tak je dobre, takto zostáva zadávateľke iba hľadať dobré zdroje, nemáme žiadne malé deti (http://www.porada.sk/deti#__AUTOKW) (http://www.porada.sk/deti#__AUTOKW) v rodine teraz,
lui, čína je ešte horšia, to nikdy, ja som kedysi tiež po 89, normálne, iba ten tovar nebol balíkový, ale na malé detičky by som tú chémiu netrúfla som si dať, nedávno som niekde čítala,že pokožka sú druhé ústa, vstrebáva do organizmu rovnako všetko ako ústa, lekári začínajú tvrdiť, inak to má logiku, koža nie je z latexu, je priepustná