okaybravo
30.03.14,17:53
Ahojte, takmer som prehladal cely internet, hladal som akekolvek informacie o nejakych skusenostiach s pracou vo firme Okay, nic som nenasiel preto som sa rozhodol zalozit tuto temu, chcem sa podelit o informacie. Moj osobny pripad spocival v tom ze som bol 5 mesiacov bez prace a skusal som najst vselico kde by som sa uplatnil - bez prijmu sa neda existovat. Uchadzal som sa v tejto firme s praxou v oblasti predaja 4 roky. Ja v tejto firme pracujem uz druhy mesiac a v podstate ma tato firma z pohladu zamestnanca vobec nenadchla a to mam slusne skusenosti v oblasti predaja. Skusim vysvetlit preco, ale pekne poporiadku. Prikladam odkaz na profesiu: http://www.profesia.sk/praca/okay-slovakia/C26730 ako prve zamestnavatelom nie je firma OKAY Slovakia, spol. s r.o. podla vypisu obchodneho registra http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=32257&SID=2&P=0 ale sukromna osoba podnikatel, ktora ma svoju prevadzku Okay elektro v prislusnej lokalite! Nastupny plat je nieco cez 400eur brutto a cele odmenovanie funguje na baze bodovania. System kamennych predajni na Slovensku je dost poddimenzovany a teda dosiahnut plat vyssi ako je takmer minimalna mzda je riadna fuska. Poddimenzovany z dovodu stale vyssej popularity e-shopov a inych predajnych sieti. Interne pravidla pokutuju zamestnanca z platoveho ohodnotenia z dovodu nedodrzania potrebnych splatkovych systemov, bleskovych vymien, inych sluzieb. Napln prace asistenta predaja v tejto firme je 50-50. 50% predaj, 50% skladnik - manipulator, vykladac. Pracuje sa 8 - 12 hodin vratane vikendov. Benefity pre zamestnancov ziadne. Ak mate nejake dalsie skusenosti, prosim o diskusiu.
buchač
30.03.14,16:01
Nebudem podľa jednotlivých bodov nejak komentovať , ale teplú vodu si nevynašiel ...

Takto , ako si to opísal , tak to je v podstate všade ...
Možno by som ešte jeden rozdiel našiel .

V podstate buď rád , že máš takýto " vysoký " príjem ... poznám totiž nie jedného , čo makajú za minimálnu mzdu ( výšku sumy si nájdeš na nete ) ...

Diskusia nemá ( môj názor ) význam - bola by v podstate o tých nadávkach ...
misoft
30.03.14,16:11
Nebudem podľa jednotlivých bodov nejak komentovať , ale teplú vodu si nevynašiel ...

Takto , ako si to opísal , tak to je v podstate všade ...
Možno by som ešte jeden rozdiel našiel .

V podstate buď rád , že máš takýto " vysoký " príjem ... poznám totiž nie jedného , čo makajú za minimálnu mzdu ( výšku sumy si nájdeš na nete ) ...

Diskusia nemá ( môj názor ) význam - bola by v podstate o tých nadávkach ...
A to ešte môže byť rád, že 50/50 - niekde je to tak že 25/75 (25% predajca, 75% dokladač)