valička
03.04.06,09:28
Prosím Vás funguje Vám stránka SP. Už druhý mesiac ju mám
nedostupnú. Náš programátor už overil aj telekomunikácie a všade
tvrdia, že u nich je všetko v poriadku. Na SP mi tvrdia, že im sa dá
stránka zobraziť a výkazy im prichádzajú.
Barbara
03.04.06,07:33
Prosím Vás funguje Vám stránka SP. Už druhý mesiac ju mám
nedostupnú. Náš programátor už overil aj telekomunikácie a všade
tvrdia, že u nich je všetko v poriadku. Na SP mi tvrdia, že im sa dá
stránka zobraziť a výkazy im prichádzajú.


Ahoj Valička, funguje a majú vynovenú stránku: www.socpoist.sk

skús takto, možno sa Ti to podarí otvoriť:p
lenkak
03.04.06,17:07
Funguje, ale keď som mala pripojenie na mobil tak mi ju hneď zablokovala, a nevedela som ju vôbec načítať. A v robote v pohode. Takže záleží aké pripojenie na net používaš.
Evaman
04.04.06,05:20
Ak Ti ostatné stránky fungujú normálne , tak skús kontaktovať svojho poskytovateľa, problém môže byť v preklade reverzibilných adries a v tom prípade treba odkontrolovať nastavenie servra a adries.
JDM
04.04.06,06:12
mala som doma podobný problém, asi mesiam mi stránka nefungovala a všade inde áno, išlo ma roztrnúť, až po ... manžel prišiel na to, že v počítači bolo dosť "blbostí", takže musel znovu nejaké veci odinštalovať a nainštalovať, vraj niečo podobné ako nejaký vír, ak by si nefungovala, zistím Ti presne...
valička
04.04.06,11:03
Prosím Ťa, zisti presne čo treba urobiť. lebo u mňa sa nič
nedeje.
Zatiaľ dík.
abel
04.04.06,20:00
Prosím Váš, neviete kde na novej stránke soc. poisťovne nájdem tlačivo: Potvrdenie zamestnávateľa o zamestnancovi na účely uplatnenia nároku na nemocenskú dávku? Už to hľadám polhodinu a je to niečo neskutočné. To nemohli vytvoriť jednu sekciu Tlačivá?
UFO.ar
04.04.06,20:09
Abel, možno, že si tlačivo už našla. Ak nie, je na stránke http://www.socpoist.sk/index/index.php?ids=362

Prikládám aj v prílohe.
abel
04.04.06,20:18
Alenka, veľmi pekne ďakujem. Už som sa tam začala aj trochu orientovať. Takže v sekcii nemocenské poistenie treba vyhľadať formuláre. Ale keď mne sa už chce tak spinkať a chcela som to nájsť na jeden ťuk. Zišla by sa mi tá myška od Zitky5, ktorá sama kliká.:mee: