An Maxova
31.03.14,13:27
Dobrý deň,
viem, že ma mal varovať už laxný prístup pri meraní ešte pred montážou (3x počas jedného dňa zmenili názor, či prídu zamerať, nakoniec sľúbili, že prídu a nedostavili sa), ale ospravedlnili sa, tak som privrela oko. No namontovali niečo úplne iné (http://www.porada.sk/ine#__AUTOKW), než som objednávala. Nikde žiaden reklamačný poriadok a v telefonicky tvrdia, že s tým nevedia nič urobiť, že si mám objednať rolety..., ktoré by skryli, že dve okna vedľa seba sú rôzne veľké... Podarilo sa už niekomu v podobnej situácii zjednať nápravu?
juditavSO
14.06.14,22:19
Dobrý večer,
No Ja osobne mám skúsenosti s firmou Rol-plast, pretože ešte minulého roku sme si od nich objednali okná do celého domu, ale dali sme si ich spraviť na dva termíny pretože celý dom naraz spraviť tak to sme si finančne nemohli dovoliť, takže spodok sme dali robiť koncom Septembra 2013 a Mi sme nemali s nimi žiaden problém. Zameriať nám to prišli dva mladý symp. chalani, boli velmi slušný a teraz už možem povedať, že aj seriozny. Cenovú kalkuláciu nám robili na celý dom a dali nám garantovanú tu istu cenu aj keby sme si ho chceli dokončiť na budúci rok. To sa mi velmi páčilo. Pri montovaní spodnej časti domu, prišli montéri, ktorý evidentne nemali problem s ničim a boli velmi šikovný, všetko dokončili v dohodnutom termine a tie výspravky ktore tam urobili sa Mi velmi páčia, pekne po sebe poupratovali, Ja som očakávala, že to bude tolko neporiadku okolo toho, ostala som milo prekvapená, že to tak nebolo. V Marci tohto roku sme preto dali dokončiť vrch domu aj s balkonom
Bluemonkey
29.11.14,15:41
Dobry den. Moji rodicia maju skusenosti s firmov Rol Plast a su katastroficke! Po pribliznom zamerani a cenovom odhade zlozili zalohu. Na druhy den vsak objednavku zrusili telefonicky, kde im bolo oznamene, ze to takto staci. Do dnesneho dna im nebola vratena zaloha, stretnutia sa odkladaju, rusia na poslednu chvilu a telefony nezdvihaju. Strategia tejto firmy je nalakat ludi na vychode Slovenska v malych dedinach na nizke ceny, vylakat z nich zalohu (poculi sme, ze pri jednom stretnuti by im stacilo aj 20EUR, ked viac doma nemaju!). My tuto situaciu budeme riesit pravnou cestou, ale ostatni sa mozu este tymto podvodnikom vyhnut.
command
29.11.14,17:12
Nahoda? registrovana v den ked pridala jeden jediny prispevok :D
buchač
29.11.14,18:04
...eeee...

Skôr nehoda...;) :D
nehoda
13.04.15,10:09
Radím každému, kto sa stretne s názvom f. ROLPLAST, Štiavnička , Podbrezová , veľkým oblúkom sa ich strániť , ak nechcete mať problémy. Sú "VEĽMI" neseriózna sdpoločnosť
zabadlo
22.06.15,08:12
dobrý deň chcela by som vedieť ako ste dopadli? vrátili Vám zálohu. My máte takýto istý problém ak Vy. ďakujem
izagiza
26.09.15,00:46
Vidím, že jednanie tejto firmy ide ako cez kopirák. Máme také isté skúsenosti. Všetkým odporúčam, aby sa vyhli tejto firme. Banda podvodníkov, spôsobia kopu problémov a na ich tvrdenia sa nedá spoľahnúť. Na trhu je dosť iných firiem z ktorých sa dá vybrať. A ktoré vás nebudú klamať a ťahať za nos!!!!!