zuuzaanaa
01.04.14,18:23
Objednala som si kabelku cez e-bay, mala prísť do konca januára. Keďže nedošla, tak som sa pokúšala poslať mail podľa ich pokynov, ale že je moja zásielka "mimo nich" (niečo v tom význame). Tak som čakala, že len mešká zásielka a čakala som, ale doteraz nič nedošlo. Má už niekto skúsenosť s niečím podobným? Budem vám veľmi vďačná za nejakú info!
Chobot
01.04.14,20:30
Ako si to platila? Ak cez PayPal (http://www.porada.sk/paypal#__AUTOKW), tak máš ochranu platiteľa. V prípade, že predajca nedodá tovar, môžeš žiadať naspäť peniaze.

Ak si platila iným spôsobom (prevod na účet), máš asi smolu. Odkiaľ je predajca? Z Číny? Tak potom máš malú šancu dostať späť peniaze - ale nie je to nemožné. Záleží od predajcu. Daj sem link na ten tovar či na predajcu, pozrieme jeho reputáciu.

JA mám s nákupmi cez eBay len dobré skúsenosti. Ale pred kúpou pozriem hodnotenia predávajúceho.
brodozz
01.04.14,20:50
len doplnim chobota,kazdy predajca ma uvedene do kedy ma tovar byt doruceny,po uplinuti tochto terminu,je pottrebne kontaktovat pay-pal a ziadat zaplatenu ciastku
zuuzaanaa
02.04.14,14:56
Ahoj,platila som cez Pay-Pal. Nie je to veľká suma, ale tešila som sa na kabelku (ženská :D ). Prvý-krát som si objednala cez ebay a zrejme aj posledný...
New HOT sell Leather & Canvas DESIGUAL womens handbag Messenger shoulder bag ( item: 111236330772 transaction: 1131395412001 ).
A vyžiadanie peňazí od Pay-pal je zdĺhavá záležitosť?

Veľmi ďakujem za poskytnuté info!
Chobot
02.04.14,23:22
Neviem, aký mail si chcel poslať, ale ak si kupovala cez eBay, tak sa s predajcom komunikuje cez eBay. Napíš mu naprv cez eBay - dostaneš sa tam cez tvoje nákupy (purchase history) a kontaktovať predajcu (Contact seller). Potom sa ti otvorí stránka s výberom tém, kde si vyberieš "I haven´t received my item". Tam mu napíšeš, že ti neprišiel tovar a uvidíš, ako zareaguje. U tvojho predajcu sa stalo neraz, že tovar neprišiel.

Ak ti platbu nerefunduje, treba ísť znovu na zoznam nákupov a pri tvojom nákupe kliknúť na More actions a potom na Resolve a problem. Najprv sa to bude riešiť vrámci eBay-u a následne ťa to presmeruje na stránku PAyPalu a tam už podľa inštrukcií (v záložke "Resolution Center") otvoríš nový prípad (Dispute a Transaction), kde uvedieš, aký je problém - že predajca neposlal tovar. Peniaze sa ti refundujú do niekoľkých dní.
zuuzaanaa
03.04.14,14:50
Super, veľmi ďakujem za pomoc, idem sa to pokúsiť vybaviť.