Zoe1988
03.04.14,10:11
Rada by som sa spytala, ako mam dalej pokracovat. Koncom januara som si objednala internet s prislubom, ak technik vsetko skontroluje, internet by mal fungovat do dvoch tyzdnoch. Nebola som spokojna s takym neskorym terminom, pretoze s klientmi musime byt v neustalom kontakte. Avsak nas zapojili az zaciatkom marca, po nespocetnych telefonatov a navstev v zakaznickej sluzbe. Chyba bola v tom, ze zabudli technicki pracovnici zapnut hlavny vypinac. Kedze sme neboli v neustalom spojeny s klientmi, tak sme jedneho stratili, co nam naburalo nasu financnu situaciu. Plus vysedavanie po kaviarnach, kvoli wi-fi nam ju tiez nezlepsilo. Spolocnost ma chce odskodnit 5 eurami....To vsak nepokryva nic, co sme stratili.
taiko
03.04.14,09:15
podtstatne je co mas v zmluve a v zmluvnych podmienkach. Su tam nejake zavazne terminy dodania sluzby? Je tam nieco o pokutach za nesplnene terminov ?
Ferdosondo
03.04.14,10:50
U tých telekomunistov to ide dole vodou
jslancik
03.04.14,11:19
he - he, pokus o vtip :) určite si tvorca zmluvy dá do nej zmluvné pokuty (http://www.porada.sk/pokuty#__AUTOKW) proti sebe :D
Zoe1988
03.04.14,11:45
v zmluve je ak do 30 dní nezapoja internet, tak zmluva je neplatna.Chyba mi jeden den a zmluva by bola neplatna. My sme ten internet potrebovali surne a na zakaznickom centre ma ubezpecovali, ze do dvoch tyzdnoch to bude fungovat.
taiko
03.04.14,12:49
to nebol pokus o vtip. To som len chcel naznacit, ze akekolvek ustne sluby nemozno brat vazne a spoliehat sa na ne. Okrem toho, ak mi na internete zavisi moj business, tak by sa mozno dali k zmluve urobit pred popisom nejake dodatky. Ale to uz len teoretizujem
taiko
03.04.14,12:50
nuz hadam Ti fundovane poradi aj nejaky pravnik, ale ja si myslim, ze moc sanci na nejaku kompenzaciu nemas, lebo podla toho co pises zmluvu dodrzali.
jslancik
03.04.14,13:44
to bolo všetko myslené ironicky z mojej strany... tzv. smiech cez slzy. žiaľ v súčasnosti je to tak, že keď jedna strana môže stanoviť podmienky, tak to maximálne využije. Jedna strana má iba práva, a tá druhá iba povinnosti.