Mirka2014
03.04.14,16:56
avalik
03.04.14,17:07
Pozri Zakonnik prace (http://www.porada.sk/zakonnik-prace#__AUTOKW), nie je to obmedzene mesacne - ak je to obmedzene poctom dni, narok je uvedeny na kalendarny rok - zalezi o ktory "paragraf" ti ide
Tweety
03.04.14,17:33
Nie sú to §, na ktoré by bol automaticky nárok. Musia byť splnené zákonné podmienky.
Mirka2014
03.04.14,18:53
zamestnankyňa bola s dcérou u lekára, a zobrala 4 paragrafi,,, je to ok??
Tweety
03.04.14,18:54
AK vyšetrenie bolo nutné, a má potvrdenie o trvaní vyšetrenia, zamestnáv. to musí akceptovať. Prepláca sa čas u lekára. Pozri § 141 ZP
kopretinka
03.04.14,19:38
4dni za sebou,čiže v kuse? alebo počas mesiaca bola 4x?