Venom17
04.04.14,06:18
Dobre ranko,

Uz asi rok chodim s kolegom pravidelne 2-3 krat do tyzdna do posilovne (cvicime skor kondicne ako silovo, ziadne prehananie). Pred dvoma tyzdnami sme k tomuto programu pridali aj beh a zacal som pozorovat cudny jav na mojom lavom kolene (bazime po peknej makkej, gumenej ci akej bezeckej drahe, ziaden asfalt). Vzdy vecer po cviceni/behani mi koleno lahko opuchne, no do rana je to prec. Neustale vsak v kolene citim zvlastny slaby tlak alebo napatie, neviem to presne popisat. Tento stav ma vsak v ziadnom smere neobmedzuje, nic ma neboli a koleno mozem normalne zatazovat.

Ma niekto s necim takym skusenost?

Dakujem za radu/nazor.
Llívia
04.04.14,04:37
Skúsenosti nemám, ale rada je jednoduchá: L E K Á R.
lujza.j
04.04.14,05:03
Ked vies ze je za tym beh...tak ho zrus...
obuv aka?bezecka...
Nevieme kolko mas rokov....
Ja som x rokov chodila na tae-bo....co je jo kondicna makacka.....ked ma zacali boliet bedrove krby tam som to nechala....uz necvucim ani tuk vyse roka nic ma neboli a som velmi spokojna:)
Venom17
04.04.14,05:29
Nechcem sa plasit za lekarom, ked nemusi ist o nic vazne. Preto pisem sem. Mam 28 a pouzivam len trainingovu obuv. Nic specialne. A ci je za tym beh? No aj po posilovni som sem tam nieco v kolene cilil tak som zmiernil vahu...
alaya1
04.04.14,06:07
Nechcem sa plasit za lekarom, ked nemusi ist o nic vazne. Preto pisem sem. Mam 28 a pouzivam len trainingovu obuv. Nic specialne. A ci je za tym beh? No aj po posilovni som sem tam nieco v kolene cilil tak som zmiernil vahu...

Ved to mozes mat presilene, skus pouzivat pri behu ortezu.
BXLmiami
04.04.14,06:20
Nechcem sa plasit za lekarom, ked nemusi ist o nic vazne. Preto pisem sem. Mam 28 a pouzivam len trainingovu obuv. Nic specialne. A ci je za tym beh? No aj po posilovni som sem tam nieco v kolene cilil tak som zmiernil vahu...
Nemusí to byť nič vážne,ale môže.Koleno vyradíš len raz a naspať to už nepôjde.
lujza.j
04.04.14,08:12
Koleno je udajne najnedokonalejsi klb na ludskom tele....by som obetovala radsej nejaky druh sportu ako si pokazit koleno.... Mat spravnu obuv na dany druh sportu je dolezite...tiez som na tae bo neskakala v kuse 40min.v cvickach....:)
Venom17
04.04.14,08:37
No zda sa, ze vysledok je jasny. Dat si pauzu pri cviceni noh, nasledne obmedzit zataz na kolena a kupit bandaz. Dakujem vsetkym zucastnenim na postrehy.
kaivorus
29.04.14,15:35
Lymfa, lymfa, lymfa a všetko čo s ňou súvisí, čiže aj vyživovanie kĺbov...
strata elastínu, nepružnosť ciev lymfatických ...
buchač
29.04.14,15:51
Lymfa, lymfa, lymfa a všetko čo s ňou súvisí, čiže aj vyživovanie kĺbov...
strata elastínu, nepružnosť ciev lymfatických ...
Mi chvílku povídej o tej lymfe....