rage1
03.04.06,19:08
ak da zamestnanec vypoved aky dlhy cas h moze zamestnavatel drzat praci
Tweety
03.04.06,17:09
ak da zamestnanec vypoved aky dlhy cas h moze zamestnavatel drzat praci Celú výpovednú dobu, ktorá je 2 mesiace.
ekopo
03.04.06,17:39
To je pravda ,že 2 mesiace, ale ja by som sa snažil ukončiť pracovný pomer dohodou, pretože zo zamestnanca, ktorý mi dal výpoveď úžitok určite mať nebudem, nebude mať záujem pracovať. Je to na uváženie.
KEJKA
03.04.06,18:19
ak sa ukončí dohodou, tak má nárok na 2 mes. odstupné, nie? Zamestnávateľ príde o peniaze, aj tak z toho nič nebude mať.
vladan
03.04.06,18:38
ak sa ukončí dohodou, tak má nárok na 2 mes. odstupné, nie? Zamestnávateľ príde o peniaze, aj tak z toho nič nebude mať.

o odstupnom možno uvažovať iba pri výpovedi, ktorú dáva zamestnávateľ zamestnancovi (§ 63 ods. 1 a,b,c), toto nie je ten prípad ;)
KEJKA
03.04.06,18:57
je nejaká novela, podľa ktorej už minulý rok sa postupovalo tak, že pri dohode s okamžitým odchodom dostal zamestnanec vyplatené 2 mesiace. Alebo ak bol 2 mesiace vo výpovedi, nedostal nič. Netvrdím, že je to odstupné, ale takto sa to vyplácalo.
ekopo
03.04.06,19:09
Pozri § 76 Zákonníka práce - je tu jasne definované kedy sa vypláca odstupné.
stuko
03.04.06,19:55
... este len doplnim, ze vypoved zamestnanca vstupi do platnosti prvy den nasledujeho mesiaca po doruceni vypovede a tak ako uz bolo uvedene, vypovedna doba je standartne 2 mesacna (ak nebolo dohudnute ina).
Chobot
03.04.06,19:59
je nejaká novela, podľa ktorej už minulý rok sa postupovalo tak, že pri dohode s okamžitým odchodom dostal zamestnanec vyplatené 2 mesiace. Alebo ak bol 2 mesiace vo výpovedi, nedostal nič. Netvrdím, že je to odstupné, ale takto sa to vyplácalo.

Áno, ale to je v prípade, ak výpoveď dáva zamestnávateľ, nie zamestnanec.

Ak chce zamestnanec ukončiť PP okamžite a zamestnávateľ s tým súhlasí, konči okamžite a zamestnávateľ mu nemusí nič vyplatiť (okrem mdzy za odpracované dni).
KEJKA
03.04.06,20:11
aha, takže zamestnávateľ ukončí PP z vlastného rozhodnutia, beží 2-mesačná vypovedná doba, ale ak sa dohodnú, tak PP končí okamžite, ale v tom prípade sa vypláca odstupné. Rozumiem, ďakujem.
Tweety
04.04.06,06:21
je nejaká novela, podľa ktorej už minulý rok sa postupovalo tak, že pri dohode s okamžitým odchodom dostal zamestnanec vyplatené 2 mesiace. Alebo ak bol 2 mesiace vo výpovedi, nedostal nič. Netvrdím, že je to odstupné, ale takto sa to vyplácalo. Odstupné je možné vyplatiť iba pri ukončení PP dohodou pred začiatkom plynutia VD, ak bola daná výpoveď zamestnávateľa podľa § 63 odst.1 písm.a, až c, inak nie.:cool:
alzbeta pollakova
04.04.06,10:10
ak da zamestnanec vypoved aky dlhy cas h moze zamestnavatel drzat praci podľa § 72http://www.porada.sk/images/icons/icon15.gif
alzbeta pollakova
04.04.06,10:14
keď dám výpoveď podľa § 72 ako dlho ma môže zamestnávateľ držať v práci
Tweety
04.04.06,10:17
keď dám výpoveď podľa § 72 ako dlho ma môže zamestnávateľ držať v práciMôžeš odísť k dátumu, ktorý si určíš, aj ihneď.V skúšobnej dobe neplatia žiadné VD.
ekopo
04.04.06,10:29
Písomné oznámenie o skončení pracovného pomeru sa má doručiť spravidla aspoň tri dni pred dňom, keď sa má pracovný pomer skončiť = § 72 ods.2
Chobot
04.04.06,10:50
Písomné oznámenie o skončení pracovného pomeru sa má doručiť spravidla aspoň tri dni pred dňom, keď sa má pracovný pomer skončiť = § 72 ods.2

Áno, je to síce doporučené zákonom, ale platnosť skončenia PP v rámci skúšobnej doby nie je podmienená touto skutočnosťou.