toby1
07.04.14,18:08
Zdravím, chcel by som sa spýtať aké máte skúsenosti s reklamným systémom etarget. Mne sa táto služba ukázala ako pomerne neefektívna oproti podobným službám, zvažujem preto či do toho opäť investovať.
vojo
07.04.14,18:10
Myslite internetovu reklamu cez google? Vola sa to adwords?
toby1
08.04.14,19:25
Mám na mysli tú od "etarget" propagačného systému.
vojo
09.04.14,17:02
Skor by som sa pustil do adwords (http://www.porada.sk/adwords#__AUTOKW) od google
vojo
09.04.14,17:03
Skor by som sa pustil do adwordsu od googlu
toby1
10.04.14,02:34
Aj to je jedna z alternatív, no pokrýva len časť reklamného priestoru.
lstulajter
14.04.14,14:57
Závisí to od toho, čo je Vaším cieľom a do akej miery daný reklamný systém a manažovanie kampane v ňom zvládate.

Pre priamy predaj tovarov alebo služieb, ktoré sú aktívne vyhľadávané, je určite lepšia reklama v AdWords. Slabou stránkou Etargetu z tojhto pohľadu je, že nemá silný vyhľadávač. Zoznam.sk je v porovnaní s Googlom trpaslík.

Ak priamy predaj nie je Vaším bezprostredným cieľom, ale potrebujete "byť na očiach", resp. ak predávate niečo, čo je málo vyhľadávané (napr. nový tovar, nová služba a pod.), alebo pracujete s veľkým rozpočtom a chcete zasiahnuť väčšiu časť (slovenského) Internetu, môže byť dobrou voľbou aj Etarget.
toby1
18.04.14,07:54
ohľadom etargetu sa pýtam najmä preto, lebo náklady, vynaložené na získanie jedného zákazníka boli v rámci tohto systému pomerne vysoké, resp. o dosť vyššie ako v prípade iných systémov.
lstulajter
18.04.14,19:10
Ak je pre Vás Etarget príliš drahý, nič Vás nenúti tam inzerovať. Je to na Vás, či Vám stačí AdWords, príp. ďalšie reklamné systémy, alebo potrebujete širší priestor a ste ochotný investovať aj do Etargetu.
toby1
20.04.14,12:15
ja netvrdim, že ma niečo/niekto núti inzerovať prostredictvom etargetu, ja sa len pýtam na skúsenosti iných a popisujem svoje. je takmer isté, že efektívnosť reklamy je ovlyvňovaná aj štruktúrou reklamnej siete, v ktorej sa zdelenie zobrazuje.