Janulka tojka
08.04.14,23:04
Dobry den, viete mi poradit, ci je mozne a za akych podmienok vyclenit cast bytu (1/5 rozlohy) na nebytovy priestor - kancelariu? Samozrejme by som si v tomto pomere chcela zahrnut do nakladov vydavky na energie a hyp.urok. Na tejto adrese mam evidovanu aj zivnost. Zaoberam sa programovanim a tuto pracu vykonavam z domu.
korela
09.04.14,15:08
Budeš pozývať klientov do bytu? Ak nie, a tvoja práca (http://www.porada.sk/praca#__AUTOKW) bude pozostávať zo sedenia za pracovným stolom, tak nám Sirotka na školení o podnikaní hovoril (pred 20 rokmi síce), že stačí zarátať do plochy činnosti v byte iba plochu nôh stola. A nie vyhradzovať pre podnikanie (http://www.porada.sk/podnikanie#__AUTOKW) celú miestnosť.
Ak to neplatí už dnes, niekto ma opraví.
Rovnako to prirovnával k lešeniu na ulici, že sa nemá platiť mestu za celú plochu nad chodníkom, pokiaľ chodci chodia pod lešením, a treba platiť iba za plochu vlastných pätiek lešenia. Čo je logické.
Janulka tojka
09.04.14,17:06
Klientov, mozno aj ano. Ale to snad nemyslite vazne, ved potrebujem ist aj na vecko, umyt si ruky, spotrebuvam energiu, PC (http://www.porada.sk/pc#__AUTOKW) a internet vyuzivam na pracu 18 hod. denne. NIekde si potrebujem odlozit aj dokumentaciu, t.j. police, skrinky, uplne normalne fungovat ako v kancelarii niekde v praci, ak uz toto niekto nepochopi, tak potom neviem. To chcem tak vela? Co sa tyka nakladov na splatku hypoteky a stavebneho sporenia, mozte si pozriet ako je to v CR: http://www.finance.cz/zpravy/finance/414867-zaplacene-uroky-z-hypoteky-ci-uveru-nesnizuji-vzdy-zaklad-dane/. Pekne nie? Snad sa k tomu este niekto vyjadri.
buchač
09.04.14,17:20
Šak si prenajmi nejakú kanceláriu ...

Strašná blbosť to " podnikanie" z bytu - domu ...
Janulka tojka
17.04.14,20:58
Nehnevaj sa, ale myslim si, ze som nestratila poslednu stipku zdraveho rozumu a podla mna je strasna blbost prenajimat si nejaku kancelariu, ked mam velky byt a v nom malu miestnost, ktoru vyuzivam na pracovne ucely, Nevidim v tom nic zle. Nejaka kancelaria v prenajme, by ma stala omnoho viac. NO nikto mi to nedal nejake rozumne dovody, preco ano, preco nie, nejaky odkaz na znenie zakona,to co mi tu pisete, je na hlavu postavene, asi ako vsetko v tomto state. Miliony tu tecu tym pri koryte do vrecka, a mne tu radite, ze mi staci na fungovanie kancelarie plocha noh stola, lebo este nahodou by som si do nakladov zapocitala pouzivanie dalsich 5m2 naviac, na stolicku, ci police? Je to na smiech.
korela
18.04.14,00:04
Nám to po revolúcii prednášal Ing Sirotka, fa Actoris, alebo Aktoris, vysvetľoval nám diery v zákonoch, inak svoju logiku to má, tiež sme boli prekvapení, pretože sme tam boli ľudia rôznych profesií od zubára až po šičky (základy podnikania). Takže chápem tvoje rozhorčenie.
Inak ja uznávam každú prácu vykonávanú z domu, ušetrí sa čas na premiestňovanie do zamestnania, prostriedky na dopravu atď. U nás to predstavuje 2 hod. čistého času denne. To už je čo povedať.
Ja podnes nechápem, ako niektoré fy ešte aj dnes rozmýšľajú tak neefektívne, že platia obrovské nájomné za priestory pri takých profesiách ako sú redakcie, projekcie a pod. Stačí porada každý deň, a to nemusí byť ani osobná , určí sa hodina, alebo raz do týždňa, podľa projektu, popri dnešných technológiách to už vôbec nie je problém, ľudia i tak musia splniť daný termín určený pre odovzdanie. Keby fa radšej vyplatila ľuďom vyššie platy.
Na obdivovanom západe takto fy zamestnávali svojich ľudí už pred min. 40 rokmi, ak nie viac.
Ale tebe asi ide o náklady, dať do účtovníctva. Lebo, ak robíš preklady, píšeš, resp. znalectvo, tvorba webov, tak do účto sa toho asi nedá veľmi dať, pričom nikto neberie do úvahy, že čas venovaný príprave by sa mohol nejakým spôsobom zhodnotiť, vrátane kníh, časopisov, kvôli trendom a pod.
Onko
18.04.14,00:54
Áno, dá sa to tak spraviť. Moja mama živnostníčka to tak mala a prešla viacerými daňovými kontrolami. Stanovenú podnikateľskú plochu treba prehlásiť na podnikateľskú daň z nehnuteľnosti. Výdavky spojené s užívaním je nutné rozumne rozdeliť tak, aby výška výdavkov zahrnutých do nákladov bola obhájiteľná pred prípadnou daňovou kontrolou. Také kúrenie sa dá ľahko rozpočítať podľa vykurovanej plochy, ale koľko vody spotrebuješ pri práci a koľko mimo nej? To už bude zložitejšie. Na konci roka sme do účtovníctva v rámci uzávierkových operácií dopĺňali daňové výdavky podložené dokladmi a kalkuláciou, ako boli sumy rozdelené.
Len ten hypotekárny úrok mi tam nesedí, to je náklad spojený s obstaraním, nie užívaním. Nejako sa neviem vnútorne stotožniť s tým, že by mal patriť do výdavkov firmy, keď firma tú nehnuteľnosť neobstaráva, iba užíva.