Richard
10.04.14,11:34
Po dlhej dobe som bol na FB. Vedel som že firmy, ktoré si častokrát pracne budovali svoje fanúšikovské stránky (čím vídatne pomohli facebooku) teraz musia platiť, aby sa ich príspevky dostali všetkým fanúšikom na stenu, nevedel som však že aj súkromné osoby si musia resp. môžu za toto zaplatiť.

Ak ide o reklamu, OK, ale za propagáciu kvalitného obsahu, alebo poštu priateľom? Takto dopadnú firmy keď skončia na amerických trhoch. Teraz skupujú všetku potenciálnu konkurenciu aby ubránili svoj obchodný model.
kopretinka
10.04.14,12:21
platiť za poštu priateľom? a to si kde vyčítal? odo mňa FB žiadne platenie za správy nepýta.
Platenie sa týka iba firemných a fanúšikovských stránok.Kvalitný obsah nikoho nezaujíma,iba peniaze.
Richard
10.04.14,12:34
Tam to máš na obrázku, ten prvý je z môjho súkromného profilu, druhý je zo fanúšikovskej stránky Porada
kopretinka
10.04.14,12:36
určite nebudem platiť za blbosti........
gabriel22
11.04.14,08:47
Niekoľko týždňov dozadu som čítal, že čo sa týka zobrazovania príspevkov ,tak ešte menšie percento ľudí ich uvidí ako doteraz. Takto chce fb získať viac peňazí za propagáciu, hlavne pri fan page. Apropo aj mne ukazuje to tlačítko propagovať( v súkromnom profile), ako máš na obrázku.
Rozalka
11.04.14,10:15
ako dobre, že nie som fanúšik FB ...