EvkaKovacova
10.04.14,12:02
Vie niekto poradiť nejaký free-softvér pre projektovanie napr. rodinných domov? alebo na kreslenie rodinných domov, a pod. ?

ešte som zabudla dodať že aby boli v slovenskom prípadne v českom jazyku. Díky
buchač
10.04.14,10:35
Som sa opýtal strýka ...možno aj Ty ho budeš poznať ...volá sa Google ...a ten mi poradil nasledovné ;)

https://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=free+sw+rodinn%C3%BD+dom&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
EvkaKovacova
10.04.14,10:48
jéj, toho som sa aj ja pýtala, ale dal mi veľmi veľa možností a po prezeraní a hľadaní som si povedala, že možno poradí niekto z vlastných skúseností. , )
buchač
10.04.14,10:58
Niet nad vlastnú skúsenosť ...lebo čo vyhovuje jednému , nemusí druhému .

Ono sú síce poniektoré tvorené jak pre dementov niekedy ( čo je aj v poriadku ) , ibaže záleží aj od nárokov toho " domáceho projektanta " ...

Osobne zvyknem robiť tak , že ak potrebujem niečo vytvoriť ( je jedno , o čo ide ...dom , záhrada , video , atď ...) , tak si stiahnem jeden program . Ak vyhovuje - pokračujem v činnosti ...ak nie - vyhodím z mašiny a idem o krok ďalej ...
EvkaKovacova
10.04.14,12:05
hej to máš pravdu, ja som si teraz stiahla Floor Plants v češtine, aj ho mám nainštalovaný len ho neviem spustiť :-(