musicman89
10.04.14,20:38
Dobrý deň, mám nasledujúci prípad.
Podnikateľ havaroval s automobilom, ktorý má zaradený v obchodnom majetku. Ide o benzínovú 1,4ku. Podnikateľ sa však rozhodne pri oprave, vzhľadom na to, že motor je totálne poškodený, že ho vymení za dieselovú 1,9 TDi. (snaží sa týmto krokom dosiahnuť úsporu PHM)
Otázkou je, či túto opravu zobrať ako opravu a udržiavania, prípadne ako technické zhodnotenie?
Ďalšou mojou otázkou je, že ak zoberiem ako opravu, či je to daňovo uznaný náklad? Lebo niekde som čítal, že nie.

Za odpovede som vopred vďačný.

S pozdravom

Erik
KloferHladny
10.04.14,20:15
1,9 TDI mení technické vlastnosti, je to technické zhodnotenie. Ak zhodnotenie nie je viac ako 1700, môžete zúčtovať ako opravu (ak nemáte aj iné technické zhodnotenia, napr. krídla, vrtuľu, brzdiaci padák a letecký motor ...) Ak by ste opravili výmenou motora 1,4 za 1,4, bola by to oprava (uvedenie do pôvodného stavu)
Adiks
11.04.14,19:52
Ak technické zhodnotenie nie je viac ako 1 700 EUR ročne, neúčtuje sa ako oprava, ale ako spotreba materiálu na účte 501.
Ice dive
12.04.14,05:04
no len treba si uvedomiť, že treba meniť aj prevodovku, brzdy, prípadne výfukové potrubie, a danú zmenu zapísať to osvedčenia o evidencií.. riadiacu páku prípadne kontrolku na palubnej doske... myslím, že takýto zásah je vysoko nerentabilný a dosť náročný... to už môže podnikateľ radšej dať auto opraviť, predať a kúpiť 1,9 TDi.... alebo inak povedané prachy čo do tejto prestavby vrazí, bude ešte strášne dlho odpisovať na PHM najmä ak rozdiel v cenách sú tak minimálne...
skovco
14.04.14,05:39
Tak tak, tiez mi to pripada ako nezmysel, zober si len velkost toho motora 1.4 a 1.9 TEDI su ako david a golias a presne ako pises x veci by sa muselo menit.
musicman89
23.07.14,08:53
Ďakujem za odpoveď. Je mi to jasné, že to nie je len o výmene motora, tu išlo hlavne o časť účtovníctva.