samved
11.04.14,14:24
Dobrý deň, chcel by som sa informovať o tejto veci http://www.nrf.sk. Viete niekto niečo o tom ? Viem že sa musím zúčastniť nejakého semináru, no pravdepodobne to nebude zadarmo. Chcel by som vedieť akej oblasti sa týka toto "podnikanie" a či sa niekto s niečím podobným stretol ?
Ice dive
11.04.14,12:30
no tak si pozri obchodný register danej firmy http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=248627&SID=5&P=1
a zistíš, že sa jedná o maklérsku spoločnosť, semináre budeš mať zdarma, podstatné je aby si poistil rodinu a svoje okolie, a budeš žiť z provízií... je to niečo ako OVB, Partners a iné... len je to pod inou značkou..
samved
11.04.14,12:36
aj som si myslel že to bude niečo také ale nejde mi do hlavy že to robia aj osoby mladšie ako 18rokov.
Ice dive
11.04.14,13:34
no školenie absolvovať môžu, ale na výkon sprostredkovania nedostanú povolenie od NBS, resp. môžu dohadzovať kontakty pre poistenie...
samved
11.04.14,16:57
tak dnes som sa niečo o tom dozvedel, semináre nie sú zdarma ale je to tak ako ste vraveli, poistit rodinu a okolie, ale ak viete môžete mi povedať aké sú nevýhody tohto biznisu ?
Chobot
11.04.14,20:40
Nevýhodou je, že budeš musieť otravovať svoje okolie neustálou ponukou poistenia, investovania do fondov a podobných finančných produktov, aby si si vôbec zarobil na slanú vodu.

To, že poistíš najbližšiu rodinu, je len začiatok. Provízie z poistenia rodiny ťa neuživia, to bude tak na mesiac. Potom budeš musieť nosiť nové a nové poistné zmluvy.

Máš na to, aby si bol dotieravý ako komáre a presviedčal ľudí na nepotrebné finančné produkty? Ak áno, je to práca pre teba. Ak nie, tak do toho nechoď.
sito
11.04.14,20:57
samved, Chobot ti to napísal na jedničku, jasne.

Pokúsim sa, ale stručnejšie, jedinou vetou. Budeš musieť robiť zo seba koko .. a to do do ko ko le le čka, dokola.

Ten nad tebou, šéf, nie, že? Či?
ariadna22
12.04.14,12:41
asi ťa nabaláchajú kadečím a nakoniec zistíš že len potrebovali more tiperov
dena35
11.06.14,18:58
Vlastna skusenost s fa NRF,VYTRIESKAli zo mna 40e za seminar,kde vsetko bolo krásne a pomaly ste nemusela robit nic len brat velke prachy
.potom stretnutia kazdy druhy den kde chceli aby ste priniesla dalsich ludi a ludi..piramida,potom zmluvy na seba,rodinu,priatelov..kazda druha nedeľa skolenie o tom istom a ak sa vam nebudr darit strcia vam do ruk zlate stranky.neodorucam..nikdy viac:-(:-(:-(podotykam kazde skolenie si hradite sama
dena35
11.06.14,19:01
Vlastna skusenost s fa NRF,VYTRIESKAli zo mna 40e za seminar,kde vsetko bolo krásne a pomaly ste nemusela robit nic len brat velke prachy
.potom stretnutia kazdy druhy den kde chceli aby ste priniesla dalsich ludi a ludi..piramida,potom zmluvy na seba,rodinu,priatelov..kazda druha nedeľa skolenie o tom istom a ak sa vam nebudr darit strcia vam do ruk zlate stranky.neodorucam..nikdy viac:-(:-(:-(podotykam kazde skolenie si hradite sama ale musite urobit body na zmluvach aby ste mohli nan ist:-D
dariusko
12.06.14,03:08
Dohadzovač = tipér
dariusko
12.06.14,03:17
K Tiborovi doplním MALÚ NÁSOBILKU :
- po vytrvalom otravovaní poistíš najprv rodinu
- dostaneš za to svoju províziu (malú)
(ale tak ako tebe, tak aj tým pred/nad tebou sľubovali - - aj im vyplatia / o niečo vyššiu ako tebe)

Na toto vyplácanie musí rodina navyše NADPLATIŤ :
odhadujem, že ak nadplatia 100
tak ty dostaneš tak 10
ten nad tebou tak 20-30

Keby si bol čestný a rozumel tomu, tak by si mal rodine vrátiť to, čo nadplatili iným =
dostaneš 10
rodine vrátiš 90 :D

PS
Keby si pokračoval ďalej, tak
- nerodine nemusíš tých 90 vracať
- oni po čase pochopia
- potom sa im treba vyhýbať :D :D
kopretinka
25.02.16,10:36
"biznis alebo podnikanie som nevyskúšal" tak ako môžeš tvrdiť,že je to skvelé podnikanie?
čo je ten produkt? nikde na stránke som nenašla,čo je vlastne pracovnou náplňou.iba samé kecy.aj tam aj tu v tvojom príspevku.
Oliwa
25.02.16,11:19
No, keďže podľa výpisu z www.orsr.sk sú na trhu 3 roky, o nejakej dlhej histórii alebo zárukách sa hovoriť nedá...
A ak z 10 ľudí vo vedení majú 4 rovnaké priezvisko, asi to nebude náhoda a aj to o niečom vypovedá...
A teraz si predstav svojich blízkych, priateľov, susedov, kamarátov, kolegov... a plus-mínus ich finančnú situáciu...
A predstav si seba, ako chodíš od dverí k dverám, ako im voláš, dohaduješ si s nimi stretnutia a ak na ne vôbec prídu, ponúkaš im, že len Ty dokážeš zveľadiť ich financie a pomôžeš im k ďalším...
Máš na to? A uveria Ti?
Petlys
01.03.16,13:49
Vychádzaš z vlastnej skúsenosti, či si len z konkurenčnej spoločnosti?
Petlys
01.03.16,13:51
Poznam par sikovnych ludi z NRF a poviem ti, ze nechodia od dveri k dveram. Toto moze napisat iba skrachovany financny agent, ktoremu to neslo.
ariadna22
06.03.16,11:20
nie ale hľadám často prácu z domu a často vidím inzeráty na tiperov
ariadna22
06.03.16,11:22
petlys - často hľadám prácu z domu a inzeráty na tiperov sú veľmi časté, realitky využívajú, že príjem do 500 eur ročne je oslobodený od dane z príjmov...
profesional
11.03.16,09:04
Z toho mála čo majú na webe a z toho čo je vidieť v ORSR to tipujem na začínajúcu malú maklérsku sieť. Najschopnejší ľudia nepotrebujú mať nad sebou žiadnu maklérsku sieť.