Diduska18
11.04.14,17:24
Ak máte bolesti brucha v pravej časti,vyhľadajte chirurga. Moja dcéra má 12 rokov, a už asi 4 roky má pravidelne bolesti slepáka. Minimálne 1 mesačne musí ostať týždeň doma. Momentálne je to v štádiu kedy pri bolestiach sa nemôže ani postaviť z postele. Teraz ju čaká operácia, pretože má chronický zápal sl.čreva. A tak Vám radím pri začiatočných bolestiach okamžite vyhľadajte lekára, neriskujte bolesti a prípadné 'prasknutie' a následné bolesti. :-)
buchač
11.04.14,15:35
Váááááážne .......???
....a to fakt ???
Alebo si iba prdel robíš ???

.....či ???????
Diduska18
11.04.14,15:42
Naozaj.. najprv sme mysleli kedze je v puberte ze to bude pred menstruaciou ale nakoniec to tak nieje... :-(
buchač
11.04.14,15:45
Naozaj.. najprv sme mysleli kedze je v puberte ze to bude pred menstruaciou ale nakoniec to tak nieje... :-(

Opakujem sa ešte raz ...

Si robíš prdel ???
Myslíš si , že iní nemyslia - nerozmýšľajú ???
lujza.j
11.04.14,16:37
Ak máte bolesti brucha v pravej časti,vyhľadajte chirurga. Moja dcéra má 12 rokov, a už asi 4 roky má pravidelne bolesti slepáka. Minimálne 1 mesačne musí ostať týždeň doma. Momentálne je to v štádiu kedy pri bolestiach sa nemôže ani postaviť z postele. Teraz ju čaká operácia, pretože má chronický zápal sl.čreva. A tak Vám radím pri začiatočných bolestiach okamžite vyhľadajte lekára, neriskujte bolesti a prípadné 'prasknutie' a následné bolesti. :-)
to ste 4 roky čakali...:eek:...ludia sú divní....
buchač
11.04.14,16:41
Ak máte bolesti brucha v pravej časti,vyhľadajte chirurga. Moja dcéra má 12 rokov, a už asi 4 roky má pravidelne bolesti slepáka. Minimálne 1 mesačne musí ostať týždeň doma. Momentálne je to v štádiu kedy pri bolestiach sa nemôže ani postaviť z postele. Teraz ju čaká operácia, pretože má chronický zápal sl.čreva. A tak Vám radím pri začiatočných bolestiach okamžite vyhľadajte lekára, neriskujte bolesti a prípadné 'prasknutie' a následné bolesti. :-)
to ste 4 roky čakali...:eek:...ludia sú divní....

BINGO !!!!!

Ale nie , oni nečakali ....proste to dievča je predčasne vyvinuté a už krámy dostalo ako 8 - ročné ...to preto ...
Čomu nechápeš ???
lujza.j
11.04.14,16:51
keby mi 8 ročné decko dostalo menzes tak by som asi išla ku gyndošovi.....nepíše kedy mala bolesti...mohla aj ovulovať.....a vôbec....išla by som tak či tak.....od zapáleného slepáka sa jej mohol "chytiť" aj vaječník......
arizona
11.04.14,17:42
O com je tato tema? Nejako mi unika pointa...

Je snad normalne, ze kazda matka ide s dietatom k lekarovi, ked ma dieta bolesti, nie?

Inak, vela ludi malo v detstve podrazdne slepe crevo, netreba vzdy operovat, niekedy sa to ustali same. Sama som to ako decko mavala,( samozrejme, ze vzdy ma zobrali rodicia k lekarovi /aj bez rady z internetu), ale slepak mam doteraz...u kazdeho cloveka je to individualne
buchač
11.04.14,17:50
O com je tato tema? Nejako mi unika pointa...

Je snad normalne, ze kazda matka ide s dietatom k lekarovi, ked ma dieta bolesti, nie?

Inak, vela ludi malo v detstve podrazdne slepe crevo, netreba vzdy operovat, niekedy sa to ustali same. Sama som to ako decko mavala,( samozrejme, ze vzdy ma zobrali rodicia k lekarovi /aj bez rady z internetu), ale slepak mam doteraz...u kazdeho cloveka je to individualne

Odpoviem a končím :

Táto téma je o hovne ...
Pointa je asi v tom , že Diduška nechá každý mesiac 4 roky svoje dieťa doslova trpieť a teraz ide dávať ostatným rozumy ...

http://www.youtube.com/watch?v=XywdM1mg7KQ
kopretinka
11.04.14,18:04
ako sa dá táto téma uzavrieť?
alaya1
11.04.14,18:23
myslim, ze Richard upozornoval, ze tu budu vznikat divne temy, od malopocetnych prispievatelov, dalsia je o vyzivnom- ako dostat peniaze od otca.