vanka_
11.04.14,23:43
Parkovala som na nespravnom mieste (v tej chvili som si to ale neuvedomovala), kratko nato nedaleko zastalo auto mestkej policie vlastne smerom ku mne a bolo jasne vidiet, ze v aute sedim... Mozu mi policajti poslat domov pokutu ak mi ju mohli dat rovno na mieste?
buchač
12.04.14,04:57
....a teraz čo ?
Alebo na čo to chceš vlastne vedieť ?
Keď Ti pošlú , tak prevezmeš listovú zásielku , pekne vyplníš šek a zaplatíš ...iné neostáva ...

Ale určite by som z toho vedu nerobil ...mestskí výpalníci sa s radosťou realizujú na mieste činu ...šak prémie za " výkon " ...
Ice dive
12.04.14,05:05
ak nemajú o tejto činnosti fotku, tak veľa toho nenaposielajú.... a pochybujem, že by fotili z auta zle zaparkované auto...
pankratz
12.04.14,05:14
Teraz to volajú objektívna zodpovednosť.Majú prístroje, ktoré ťa odfotia, s patričnými údajmi, na ktorých je EVČ, čas, dátum, miesto. Pošlú na adresu majitela/užívateľa vozidla. A s nikým nemusia debatovať. A nestarajú sa kto sedel v tom vozidle, to je Tvoja starosť.
willma
12.04.14,05:36
toto má v kompetencii štátna polícia a nie mestská.
Ice dive
12.04.14,06:12
no a ešte jedna vec, meská polícia je financovaná z rozpočtu mesta t.j. ich vybavenie je dosť biedne... kdežto štátna polícia si na seba pokutami zarába t.j. majú omnoho lepšie vybavenie... myslím, že mestký policajti sú radi, ak majú nejaký digitálny fotoaparát a nie zariadenie na nasnímanie miesta času, dátumu a EČV auta..