mmia
04.04.06,15:51
ahojte, chcela by som sa len opytat ci vykazy a prihlasky do ZP posielate postou doporucene...
ja zatial hej ale zda sa mi to strasne nakladne ( dost vela ich posielam )
tak by som chcela vediet Vas nazor...
a za dalsie nepisem si na kazdy co v je v obalke takze keby som ho nahodou potrebovala.....
hmmm :o
Tweety
04.04.06,13:52
ahojte, chcela by som sa len opytat ci vykazy a prihlasky do ZP posielate postou doporucene...
ja zatial hej ale zda sa mi to strasne nakladne ( dost vela ich posielam )
tak by som chcela vediet Vas nazor...
a za dalsie nepisem si na kazdy co v je v obalke takze keby som ho nahodou potrebovala.....
hmmm :o
Ja posielam doporučene, aby som mala doklad o poslaní, a do rozpisu píšem, čo je v obálke.
Darana
04.04.06,13:54
Celkom nerozumiem čo chceš povedať, ale súhlasím, že je to nákladné. Asi ak aj tak chodíš do mesta, je lepšie ísť tam osobne, aby ti potvrdili kópiu. To je jediná istota, že sa dovoláš v budúcnosti pravdy, keby vznikol problém....
Gong
04.04.06,14:00
Ahoj
ja všetko čo sa týka poisťovní a DÚ robím osobne, a najmä výkazy nosím osobne. Bola som niekoľkých školeniach a tam nás prednášajúci upozornil, aby sme výkazy odnášali osobne do poisťovní. Máš istotu, že sa v budúcnosti nebudú vyhovárať na to, že si im výkaz nedoručila, lebo máš potvrdenú kópiu.A pravdu budeš mať ty