barca19
04.04.06,19:20
Poradí mi prosím Vás niekto, kde by som mohla stiahnuť výkazy výsledovku a súvahu pre príspevkové organizácie´, v celom meste ich nemajú.
emily
04.04.06,17:24
Poradí mi prosím Vás niekto, kde by som mohla stiahnuť výkazy výsledovku a súvahu pre príspevkové organizácie´, v celom meste ich nemajú.
na stránke DRSR http://www.drsr.sk/wps/portal úplne dolu sú Daňové priznania, hlásenia a ostatné tlačivá
Daňové priznania pre všetky druhy daní... pokračovanie
barca19
04.04.06,17:29
Ďakujem tie som už stiahla, ale daňový úrad mi ich nechce zobrať, vraj nemajú kód, hoci všade tvrdia, že tie tlačivá platia. Keď tak rozmýšľam, s kódom ani asi nikde nebudú, len na predajni. Aj tak vďaka za odpoveď
emily
04.04.06,17:33
Ďakujem tie som už stiahla, ale daňový úrad mi ich nechce zobrať, vraj nemajú kód, hoci všade tvrdia, že tie tlačivá platia. Keď tak rozmýšľam, s kódom ani asi nikde nebudú, len na predajni. Aj tak vďaka za odpoveď
Tak teda ja som také dávala za cirkev a nič proti tomu nemali na DÚ:eek:
Helka1
04.04.06,17:39
Ahoj,
pozri si stránku Ministerstva financií, tam pomocou vyhľadávača si ich najdeš, pretože sú tam uverejnené v nejakom Finančnom spravodajcovi. Ja som si tak to vyhľadala prílohy pre spoločnosti, ktoré nie sú založené za účelom podnikania a boli tam uverejnené aj ich čísla.