M0NIKA
04.04.06,22:49
Vodič kamiónu (po Európe) by chcel pracovať ako zamestnanec. Zamestnávateľ však trvá na tom, aby pre neho pracoval ako živnostník. Dostane nejakú mzdu a paušál za každý odjazdený kilometer.

Zaujímalo by ma, či má niekto obdobnú skúsenosť a podelil sa so mnou so skúsenosťami.
Čo si môže v takomto prípade dať dotyčný do výdavkov okrem odvodov, mobilu a diét?
Oplatí sa mu vôbec pracovať ako SZČO?

Vopred ďakujem za názory.
DanielaSL
04.04.06,20:55
Ja by som sa opýtala, že na koho kamióne bude jazdiť? Na svojom?
Bavi
04.04.06,21:58
Vodič kamiónu (po Európe) by chcel pracovať ako zamestnanec. Zamestnávateľ však trvá na tom, aby pre neho pracoval ako živnostník. Dostane nejakú mzdu a paušál za každý odjazdený kilometer.

Zaujímalo by ma, či má niekto obdobnú skúsenosť a podelil sa so mnou so skúsenosťami.
Čo si môže v takomto prípade dať dotyčný do výdavkov okrem odvodov, mobilu a diét?
Oplatí sa mu vôbec pracovať ako SZČO?

Vopred ďakujem za názory.
Na Slovensku je to populárne. Veď ako SZČO nemá napr. nárok na dovolenku. Keď nebude jazdiť nedostane ani KORUNU!!! Ale u nás sa zamestnávatelia radi zbavujú zodpovednosti za ľudí. Čo však, keď nemá momentálne inú možnosť?:rolleyes:
ilona
05.04.06,05:22
Keď bude živnostník bude si môcť dať do nákladov všetko čo bude súvisieť s jeho prácou,samozrejme aj odvody,mobil,diety.
DanielaSL
05.04.06,06:22
Vodič kamiónu (po Európe) by chcel pracovať ako zamestnanec. Zamestnávateľ však trvá na tom, aby pre neho pracoval ako živnostník. Dostane nejakú mzdu a paušál za každý odjazdený kilometer.

Zaujímalo by ma, či má niekto obdobnú skúsenosť a podelil sa so mnou so skúsenosťami.
Čo si môže v takomto prípade dať dotyčný do výdavkov okrem odvodov, mobilu a diét?
Oplatí sa mu vôbec pracovať ako SZČO?

Vopred ďakujem za názory.

Ak ten kamión bude ovšem zamestnávateľov , tak mi to zaváňa závislosťou. A v takom prípade neviem aká bude reakcia kontroly.
Johanka
05.04.06,09:46
Teraz "frčí" živnosť POSKYTOVANIE SLUŽIEB VODIČA. Využívajú to taxislužby aj prepravcovia, dokonca SAD! Klient, ktorý má taxislužbu mal kontrolu na nelegálnu prácu a prešlo to bez akýchkoľvek problémov.
Zita5
05.04.06,09:52
Dávam okrem iného do pozornosti nasledovné , prečítaj si ale aj pripojený link od "Denda"
http://www.porada.sk/showthread.php?t=23124
Zita5
05.04.06,09:53
Vodič kamiónu (po Európe) by chcel pracovať ako zamestnanec. Zamestnávateľ však trvá na tom, aby pre neho pracoval ako živnostník. Dostane nejakú mzdu a paušál za každý odjazdený kilometer.

Zaujímalo by ma, či má niekto obdobnú skúsenosť a podelil sa so mnou so skúsenosťami.
Čo si môže v takomto prípade dať dotyčný do výdavkov okrem odvodov, mobilu a diét?
Oplatí sa mu vôbec pracovať ako SZČO?

Vopred ďakujem za názory.


Oplatiť by sa oplatilo ,ak by vlastnil kamión , ale kedže chce prácu, tak chudák asi nebude mať na výber , ale je to zjavná závislá činnosť .
M0NIKA
05.04.06,18:47
Kamión je zamestnávateľa :( .
To, že prichádza o dovolenku, sviatky a pod. je jedna vec a to, že vlastne nemá čo dať do výdavkov je druhá vec.
Nebyť diét, tak príde aj o zamestnanecké výhody, aj takmer celý príjem zdaní....

Nenapadá vás už nič, čo by mohlo ísť do výdavkov?
KEJKA
05.04.06,19:33
Kamión je zamestnávateľa :( .
To, že prichádza o dovolenku, sviatky a pod. je jedna vec a to, že vlastne nemá čo dať do výdavkov je druhá vec.
Nebyť diét, tak príde aj o zamestnanecké výhody, aj takmer celý príjem zdaní....

Nenapadá vás už nič, čo by mohlo ísť do výdavkov?
ako zamestnanec by tiež mal zdanený príjem (mínus odvody).
Skôr ide o to, aby dostal brutto toľko ako yb dostal ako zamestnanec spolu s odvodmi. potom nebude škodovať. A kedže dáva prácu bez materiálových vstupov, tak by mal mať aj mobil služobný a "ísť" na paušálne výdavky 40%.
Tak sa mu to oplatí lepšie ako zamestnanec, ktorý robí za min. mzdu a diéty.
(ale to treba prepočítať..)
ondrejvla
05.04.06,19:40
Kamión je zamestnávateľa :( .
To, že prichádza o dovolenku, sviatky a pod. je jedna vec a to, že vlastne nemá čo dať do výdavkov je druhá vec.
Nebyť diét, tak príde aj o zamestnanecké výhody, aj takmer celý príjem zdaní....

Nenapadá vás už nič, čo by mohlo ísť do výdavkov?

Do výdavkov prepočítaním podľa fakturácie cestovné náhrady a tie za zahraničie nie sú malé, takže ak bude mať faktúru napr. za 500,-EUR za služby vodiča( Bože, to je riadna blbosť!), tak bude mať v nákladoch - cest.náhrady napr. za 10 dní v priemere 35-40 EUR denne diéty, to je za 10 dní 350,-EUR, telefón, odvody, prac.oblečenie, predsa musí mať aj prac.odev, obuv-čo keď sa pokazí kamión, musí ho opravovať, platby do fondov, mobil-bez toho sa v zahraničí žiaden vodič kamiónu nepohne, na spanie v MV na povinné prestávky potrebuje aj nejaký spacák, deku, občas mu ju ukradnú...- ale to myslím úplne vážne, kanvicu na varenie čaju na batériu - tiež to potrebuje aby pri svojej práci mohol prežiť,no a potom odp.položku na seba a ešte všetky možné drobnosti, ktoré ho napadnú a budú pre neho potrebné.
M0NIKA
06.04.06,15:35
Do výdavkov prepočítaním podľa fakturácie cestovné náhrady a tie za zahraničie nie sú malé, takže ak bude mať faktúru napr. za 500,-EUR za služby vodiča( Bože, to je riadna blbosť!), tak bude mať v nákladoch - cest.náhrady napr. za 10 dní v priemere 35-40 EUR denne diéty, to je za 10 dní 350,-EUR, telefón, odvody, prac.oblečenie, predsa musí mať aj prac.odev, obuv-čo keď sa pokazí kamión, musí ho opravovať, platby do fondov, mobil-bez toho sa v zahraničí žiaden vodič kamiónu nepohne, na spanie v MV na povinné prestávky potrebuje aj nejaký spacák, deku, občas mu ju ukradnú...- ale to myslím úplne vážne, kanvicu na varenie čaju na batériu - tiež to potrebuje aby pri svojej práci mohol prežiť,no a potom odp.položku na seba a ešte všetky možné drobnosti, ktoré ho napadnú a budú pre neho potrebné.

Vďaka za tipy, ale aj tak mám ešte dotaz:
môže si dať napr. tú kanvicu do výdavkov, keď auto nie je jeho? Nemal by to potom "zaobstarať" zamestnávateľ? Je to jeho výdavok ak fakturuje IBA služby?
ondrejvla
06.04.06,16:10
Vďaka za tipy, ale aj tak mám ešte dotaz:
môže si dať napr. tú kanvicu do výdavkov, keď auto nie je jeho? Nemal by to potom "zaobstarať" zamestnávateľ? Je to jeho výdavok ak fakturuje IBA služby?

Monika tak potom nerozumiem otázke! Aký zamestnávateľ, keď vykonáva služby vodiča na SZČO? Jemu nemôže žiaden zamestnávateľ zaobstarať nič, veď je sám sebe zamestnávateľom, alebo to už nie je tak?
A prečo potom fakturuje svojmu zamestnávateľovi? Tak ako je vlastne podľa ZP zamestnancom, alebo podľa Živ.zákona SZČO?
M0NIKA
07.04.06,18:56
Monika tak potom nerozumiem otázke! Aký zamestnávateľ, keď vykonáva služby vodiča na SZČO? Jemu nemôže žiaden zamestnávateľ zaobstarať nič, veď je sám sebe zamestnávateľom, alebo to už nie je tak?
A prečo potom fakturuje svojmu zamestnávateľovi? Tak ako je vlastne podľa ZP zamestnancom, alebo podľa Živ.zákona SZČO?
Ospravedlňujem sa za zmätok, iba sa mi zdalo ľahšie napísať to takto...
Pod pojmom zamestnávateľ som myslela človeka, ktorý chce uvedenú SZČO "najať" na jazdenie kamiónom, ktorý dotyčnej SZČO dodá on. Preto som myslela, že aj všetky prostriedky potrebné na jazdenie (aj spomínanú konvicu :D ) dodá firma, ktorá je majiteľom kamióna....
ondrejvla
07.04.06,19:00
Monika odberateľ nemôže zabezpečiť pre dodávateľa to čo pre zamestnanca. Takže SZČO si všetko musí zabezpečiť sám.
lenkak
07.04.06,19:04
To sú len obchodné vzťahy medzi SZČO, nie pracovné.
Zita5
07.04.06,19:05
Vlastička súhlasím , pretože málokto si uvedomuje , že ak pristúpi na vzťah cez ŽL je v postavení dodávateľ s odberateľom ........:)
M0NIKA
07.04.06,19:10
Toto všetko mi je jasné.
Iba uvažujem nad tým ako a či by si táto SZČO - šofér obhájil napr. tú konvicu alebo deku, spacák a pod. ako daňový výdavok....
Zita5
07.04.06,19:17
Toto všetko mi je jasné.
Iba uvažujem nad tým ako a či by si táto SZČO - šofér obhájil napr. tú konvicu alebo deku, spacák a pod. ako daňový výdavok....

Je to diskutabilné a každá každučká odpoveď bude v duchu neistoty pre Tvoju SZČO , pretože ,čo povie k čomu použil deku , spacák , kanvicu a podobne , keď podnikateľskú činnosť vykonáva nie na svojom dopravom prostriedku .Iné by bolo ,ak by mu dal kamión bývalý zamestnávateľ do prenájmu .....:) :p

Pozri z mojej strany možem reagovať v duchu , že mu doprajem tie výdavky , ale bude musieť veľmi dôsledne argumentovať a argumentovať !
Je to na jeho rozhodnutí , Ty môžeš len naše príspevky zhodnotiť , ktorá čo napísala a vybrať pre Vás to najlepšie , bohužiaľ je to tak .
ondrejvla
07.04.06,19:18
Toto všetko mi je jasné.
Iba uvažujem nad tým ako a či by si táto SZČO - šofér obhájil napr. tú konvicu alebo deku, spacák a pod. ako daňový výdavok....

Monika, ak si bude vedieť obhájiť, že vykonáva službu šoféra na cudzom MV, tak si musí obhájiť aj toto! Veď niekde spať musí a to sú všetko veci potrebné k výkonu jeho podnikateľskej činnosti. Aj ja si obhájim konvicu, ktorú som si kúpila do kancelárie, a práca ako práca, predsa si nekupuje fonendoskop, lebo ho nepotrebuje, ale obyčajnú konvicu za 500,- korún aby prežil na cestách, tak nevidím žiaden problém!
M0NIKA
07.04.06,19:50
Kočky, ste super, srdečná vďaka!!!!

Je mi ľúto, že ho ten "zamestnávateľ" tlačí do obchodného vzťahu aj proti jeho vôli, ale s tým ťažko niečo narobíme...
M0NIKA
26.10.06,20:41
Ešte raz by som sa rad vrátila k tejto problematike.... teraz však k fakturácii za služby.
Môže spomínaná SZČO faktúrovať dohodnuté "kilometrovné" a zároveň vyčísliť prislúchajúce diéty, alebo je lepšie zahrnúť diéty do ceny za odjazdený kilometer? Nemáte niekto skúsenosti z praxe?
Nemajú totiž uzatvorenú zmluvu, preto sami nevedia podľa čoho faktúrovať. Zatiaľ to riešia zálohovými faktúrami...

Vopred ďakujem za pomoc.
Evanka
26.10.06,22:34
Ešte raz by som sa rad vrátila k tejto problematike.... teraz však k fakturácii za služby.
Môže spomínaná SZČO faktúrovať dohodnuté "kilometrovné" a zároveň vyčísliť prislúchajúce diéty, alebo je lepšie zahrnúť diéty do ceny za odjazdený kilometer? Nemáte niekto skúsenosti z praxe?
Nemajú totiž uzatvorenú zmluvu, preto sami nevedia podľa čoho faktúrovať. Zatiaľ to riešia zálohovými faktúrami...

Vopred ďakujem za pomoc.
Všetko závisí práve od zmluvného vzťahu. Zmluvný vzťah môže vzniknúť napríklad na základe innominátnej zmluvy podľa §269 Obch. zákonníka. V zmluve môže byť určená výška odplaty za prepravu (napr. od km). Ak PHL bude hradiť objednávateľ, nemôže si ich dávať do nákladov poskytovateľ a opačne. Stravné bude výdavkom pre SZČO a bude si ich hradiť sám.
M0NIKA
27.10.06,13:40
Všetko závisí práve od zmluvného vzťahu. Zmluvný vzťah môže vzniknúť napríklad na základe innominátnej zmluvy podľa §269 Obch. zákonníka. V zmluve môže byť určená výška odplaty za prepravu (napr. od km). Ak PHL bude hradiť objednávateľ, nemôže si ich dávať do nákladov poskytovateľ a opačne. Stravné bude výdavkom pre SZČO a bude si ich hradiť sám.

Evanka, ďakujem.
Nie je mi ale úplne jasné, či je správne, keď je na faktúre uvedená suma za km a zároveň aj diéty.
Pretože sumu za kilometer majú pomerne nízku s tým, že zvyšok "mzdy" tvoria diéty. A nie som si istá, či je to úplne správne...

Prosím, poradí mi niekto?
Vopred vďaka.