arizona
16.04.14,22:20
Pouzivate niekto na srst vaseho domaceho milacika furminator, Ako ste spokojni? Naozaj sa da verit reklame?
http://www.zoohit.sk/shop/psi/strojky_a_pece/furminator?gclid=CLnfyOj35b0CFernwgodYggAXA
Mila123
16.04.14,20:23
nepoužívame, pretože máme doma iba 2 kastrátov (kocúry) a tie si nezvykli na vyčesávanie kožuchov.....
arizona
16.04.14,20:43
nase su zvyknute na vycesavanie rukavicou so stetinkami, celkom si to uzivaju. Ale hladam nieco ucinnejsie.
kopretinka
16.04.14,20:53
tá cena v zoohite sa mi zdá premrštená........
http://www.xdarceky.sk/furminator-unikatny-hreben-pre-psov-s-p-3319.html
arizona
16.04.14,21:24
tá cena v zoohite sa mi zdá premrštená........
http://www.xdarceky.sk/furminator-unikatny-hreben-pre-psov-s-p-3319.html
No, ak je ich furminator takej kvality,ako popis no, tak dakujem pekne :-D


Furminátor unikátny hrebeň pre psov - S

"Lenivá váš miláčik tak, až sa vám z toho ježí vlasy na hlave? Potom stačí párkrát prejsť jeho bohatú srsť týmto geniálnym hrebeňom pre psov a je po starostiach.
Hrebeň zachytí až 90% všetkých uvoľnených chlpov, ktoré by chlpáči rovnako vyzerali. "
kopretinka
17.04.14,05:44
ja som porovnávala cenu,nie popis
alaya1
17.04.14,05:50
Furminator sa pouziva na vycesavanie velmi hustej podsady u psa, ak sa pouziva spravne, dokaze vycesat a odstranit vsetko uvolnenu srst. Nepouziva sa na bezne vycesavanie srsti u psa, na to sluzia kartace a hrebene. Pokila viem, maju s tym ludia len dobre skusenotsi, pes potom skoro neplzne.
arizona
17.04.14,06:07
ja som porovnávala cenu,nie popis
To mi je jasne, ale ja som sa zasmiala nad tym popisom. Neviem, ci im to prekladal automat,alebo co, ale aspon si to mohli skontrolovat...
Mila123
17.04.14,06:09
Furminator sa pouziva na vycesavanie velmi hustej podsady u psa, ak sa pouziva spravne, dokaze vycesat a odstranit vsetko uvolnenu srst. Nepouziva sa na bezne vycesavanie srsti u psa, na to sluzia kartace a hrebene. Pokila viem, maju s tym ludia len dobre skusenotsi, pes potom skoro neplzne.
nielen psov ale i mačky......
alaya1
17.04.14,06:29
Furminator sa pouziva na vycesavanie velmi hustej podsady u psa, ak sa pouziva spravne, dokaze vycesat a odstranit vsetko uvolnenu srst. Nepouziva sa na bezne vycesavanie srsti u psa, na to sluzia kartace a hrebene. Pokila viem, maju s tym ludia len dobre skusenotsi, pes potom skoro neplzne.
nielen psov ale i mačky......
ano, aj macky.
arizona
17.04.14,07:36
Furminator sa pouziva na vycesavanie velmi hustej podsady u psa, ak sa pouziva spravne, dokaze vycesat a odstranit vsetko uvolnenu srst. Nepouziva sa na bezne vycesavanie srsti u psa, na to sluzia kartace a hrebene. Pokila viem, maju s tym ludia len dobre skusenotsi, pes potom skoro neplzne.
nielen psov ale i mačky......
Viem, ved ja to potrebujem hlavne kvoli mackam.
Objednala som si, dnes by mi mal prist, tak som zvedava.
Mila123
17.04.14,08:10
Furminator sa pouziva na vycesavanie velmi hustej podsady u psa, ak sa pouziva spravne, dokaze vycesat a odstranit vsetko uvolnenu srst. Nepouziva sa na bezne vycesavanie srsti u psa, na to sluzia kartace a hrebene. Pokila viem, maju s tym ludia len dobre skusenotsi, pes potom skoro neplzne.
nielen psov ale i mačky......
Viem, ved ja to potrebujem hlavne kvoli mackam.
Objednala som si, dnes by mi mal prist, tak som zvedava.
Janka skús, ak budeš spokojná objednám furminátor aj tým našim zbojníkom.....
kopretinka
17.04.14,08:40
ja som porovnávala cenu,nie popis
To mi je jasne, ale ja som sa zasmiala nad tym popisom. Neviem, ci im to prekladal automat,alebo co, ale aspon si to mohli skontrolovat...
asi si tam popisy nahadzujú svojpomocne......jasné,že je to google preklad......som videla aj v lepších eshopoch
arizona
17.04.14,09:40
Furminator sa pouziva na vycesavanie velmi hustej podsady u psa, ak sa pouziva spravne, dokaze vycesat a odstranit vsetko uvolnenu srst. Nepouziva sa na bezne vycesavanie srsti u psa, na to sluzia kartace a hrebene. Pokila viem, maju s tym ludia len dobre skusenotsi, pes potom skoro neplzne.
nielen psov ale i mačky......
Viem, ved ja to potrebujem hlavne kvoli mackam.
Objednala som si, dnes by mi mal prist, tak som zvedava.
Janka skús, ak budeš spokojná objednám furminátor aj tým našim zbojníkom.....
citala som dost recenzii na nete, dost to vychvaluju. Myslela som, ze tu na Porade je vela milovnikov a majitelov chlpacikov, ze to pouzivaju.
Takze,ak odskusam, urcite dam vediet,ako som spokojna.
Ja som objednala z tejto stranky, tu su ceny ovela prijatelnejsie http://www.miniceny.eu/8--rozne
MisheliQ
21.04.14,21:58
Ja furminátor používam. Mám tento http://www.alexstore.sk/furminator-medium Používam ho na vyčesanie podsady u psov (westíkov) a na našu mačku je tiež skvelý, menej po ňom pĺzne.
arizona
22.04.14,05:05
Mne prisiel mail, ze 15.4 zasielku odoslali, ze by som ju mala mat do 2 dni.
Doteraz ju nemam...
Helik3
22.04.14,06:06
arizona, nedala si si sledovať balíček na pošte? mne odosielali (z inej stránky) balíček 14.4. a prišiel mi LTT vo štvrtok 17.4. Podľa čísla zásielky som si ho dala sledovať na stránke pošty, a mailom mi chodili info o pohybe zásielky.
Tým že boli teraz sviatky, myslím, že dnes ho môžeš s kľudom očakávať... nerob si ešte stres..
arizona
22.04.14,06:30
Predajca tuto moznost neponuka, takze to neviem overit.
Hnevaju ma taketo eshopy, ked pisu, ze tovar pride do dvoch dni a nakoniec to trva do nekonecna. Objednavala som z tej strany 1x, nabuduce uz doveru mat nebudem...
arizona
22.04.14,11:21
Takze uz ho mam doma, hned som vyskusala. Super vecicka, odporucam !!!!
Foto je z cesania jednej macky
Mila123
22.04.14,11:33
Takze uz ho mam doma, hned som vyskusala. Super vecicka, odporucam !!!!
Foto je z cesania jednej macky
objednané, zaplatené.......
som zvedavá kedy dorazí balíček......