batorek
17.04.14,22:21
Prosím Vás o odpoveď v hlásení o dedičovi alebo zástupcovi čo sa píše, lebo bez vyplnenia r.č. to elektronický nechce zobrať stále píše chybu. Ja som tam dala r.č. podnikateľa a potom to zobralo. Bude to dobre ?????
Nik nečítal moju otázku???? prosím ak viete odpovedzte, aby som zbytočne nevyplňala abude zlé. Keď živnostník nemá zástupcu, posielam to elektronický tak tam nemám dať moje r.č. som stoho jeleň. Díky
veronikasad
18.04.14,16:03
Daňovník zomrel ?
avalik
18.04.14,16:06
V poučení k hláseniu sa uvádza:

Ak hlásenie za zamestnávateľa podáva dedič alebo zástupca alebo správca v konkurznom konaní (napr. § 49 ods. 4 a 5 zákona) vyplní tabuľku so svojimi identifikačnými a kontaktnými údajmi na 2. strane hlásenia.
batorek
18.04.14,16:53
to mi je jasné čo je v poučení, ale elektronický mi to nechce zobrať stále vypisuje chybu. Daňovník nezomrel ani nemá zastupcu. Preto som tam dala r.č. daňovníka a potom to odišlo. Papierovo to neviem podať lebo je plátca DPH.
veronikasad
18.04.14,16:55
Prečo teda tento oddiel vyplňaš ?
batorek
18.04.14,19:03
Ja ho nechcem vyplňať, ale keď to dám skontrolovať tak mi to furt vypisuje, že mám chybu a rod. číslo ,i svieti červene. už som to chcela tak odoslať, že som tam nič nenapísala a nešlo to. Ja neviem na čo to kontroluje ale pri každej firme to robí.