Jakub Kačmár
18.04.14,08:50
Dobry deň. Minuly mesiac som kupil od jedneho staršieho pána auto ktoré 7.4 dal odhlasiť na moje meno. Domov mi prišiel originalny technicky preukaz kde na pôvodnom mene majtela bola pečiatka "zrušene" a o par riadkov nižšie v kolonke "Zaznamy o prevode držby vozidla na inu osob" su perom pisané moje udaje. A tu je teraz ten problém. Predvčerom sa mi odtrhol ľavý predny tlmič,oprava je nerealna či už s finančnej stranky alebo stavu vozidla (cela ľavá strana je odhnita). Auto je už rozobrate,ostala holá kasňa s napravami a motorom.


Myslel som že ho odnesiem do šrotu a na policii dam odhlasiť,kedže auto bolo nefunkčne tak som ho dal na nahradne diely. Aky mate na to vy názor,ako by som mal postupovať ?
buchač
18.04.14,07:31
Problém ???
Aký postup riešenia ???
...a auto je na šrot rozbratý ...............???

Sú dve možnosti odpovede :
1. slušná
2. neslušná

Sú akože sviatky , takže dám slušnú .

Na Tvojom mieste by som zvyšok ( kasňu s motorom a na nápravách ) tak trochu zrepasoval ...proste na takú peknú úpravu urobil .
Následne by som vydrbal z obývačky nábytok aj s tým historickým porcelánom , kryštálom a striebrom .
Miesto toho by som si dal tú kasňu ... napríklad miesto čelného skla by sa vcelku dobre vynímal televízor. Do priestoru masky by sa vošla hi - fi veža a tam , kde boli reflektory by som repráky umiestnil ...
Do vnútra by sa dalo umiestniť nejaké ležovisko pre prípadné prenocovanie návštev ...

Moderné umenie ako sviňa ...


P.S.:
...názor na kúpu šrotu , riešenie na polícii a ten zvyšok radšej nechci ...
Niekedy mám dojem , že ľudia nie sú normálni ....
lujza.j
18.04.14,07:50
toto nie je dojem to je realita....nenormálny ten čo predáva a aj ten čo kupuje....!!!čo ludia čakajú od starého auta..jazdeného na týchto cestách a na tomto palive:eek:..kolega ide predávať "1000"ročnú felíciu...mu hovorím či mu šibe?či potrebuje aby mu niekto za pár stovák ak vôbec..vyzváňal pri dverách....další deň, že kúpi odo mňa mojho starého japonca /10r-beruška/ nepredám jazdí na nom decko...ak pojde tak jedine do šrotu....