Oktava
18.04.14,11:11
Dobry den, vedel by niekto poradit?
ide o situaciu, kedy zamestnanec bol preradeny z jednej spolocnosti do druhej v ramci tej istej skupiny. Nedoslo k ukonceniu pracovneho pomeru, ale k jeho transferu. Mal individualne vytvoreny socialny fond v pomerne vysokej ciastke a tato nebola pri transfere vysporiadana. Bolo mu povedane, ze narok na cerpanie sa mu ponecha pri transfere v novej spolocnosti, avsak tam sa riadia kolektivnou zmluvou s inymi podmienkami.
Viete niekto, ci by sa dalo k tymto prostriedkom dostat?
citala som nieco v zmysle darovacej zmluvy...
vopred dakujem za Vase rady
Tweety
18.04.14,09:13
Daj to do otázok, nie je to debata.
Tweety
18.04.14,10:46
Prostriedky SF firma vracia zamestnancom? Zákon vraví len o čerpaní a tvorbe. Spoločnosť má mať vypracovanú smernicu SF a podľa toho postupovať.
Oktava
18.04.14,10:58
Tweety, nemozem to dat uz do otazok;/

ano o cerpani a tvorbe...
zamestnanec mal individulane vytvoreny socialny fond v pomerne vysokej ciastke a tato nebola do ukoncenia pracovneho pomeru vysporiadana.
bolo mu povedane, ze narok sa mu ponecha pri transfere, avsak tam sa riadia kolektivnou zmluvou s inymi podmienkami.
Chcela by som to vyriesit tak, aby nepsisiel o narok na tuto vysoku ciastku len tak. Konanie HR sa mi vobec nezda spravne, ked pri tansfere a zmene zmluvnych podmienok nedoslo k poriadnemu vysporiadaniu.
Tweety
18.04.14,12:14
Mala si požiadať o presunutie nie vymazať príspevok, takto sa to nerobí, potom môj príspevok vyzerá, že odpovedám na nepoloženú otázku.
Oktava
18.04.14,12:21
je to v otazkach

...mozem to vsak doplnit aj tu spatne, ak chces
Tweety
18.04.14,12:23
Videla som, že si to už dala do otázok, len to teraz po vymazaní vyzerá čudne, doplň zadanie.