jozefe666
18.04.14,17:56
Dobrý deň.
Mám záujem otvoriť v meste večierku s potravinami,alkoholom,cigaretami.
Neviete,či je možné mať otvorenú takúto prevádzku od 20:00 do 6:00 ? Prípadne,máte nejaké skúsenosti s takouto prevádzkou ?
Tiež by som privítal,ak by sa našiel niekto,kto by mi vedel napísať,čo je potrebné na jej otvorenie (samozrejme že priestor atd je mi jasné) :)
Za odpovede vopred dakujem
maped
18.04.14,20:21
prevádzkovať takúto vec, je náročné. Zamestnancov ktorých tam budeš zamestnávať musíš odmeňovať príplatkami :) Myslím, že to nebude mať dlhú perspetívu. Bohužiaľ vytláčajú takýchto jednotlivcov supermarkety ktoré sú tiež dlho otvorené. No ale želám nech sa darí : )
buchač
18.04.14,21:12
maped žena
prevádzkovať takúto vec, je náročné.

Ani veľmi nie , no záleží od lokality ...tým chcem povedať , že ak bude dostatok štamgastov , tak " prevádzka " to bude vcelku v pohode . Poznám také a viem aj to , že ako fungujú , no ďalej nešpecifikujem - nenavádzam .
Len podotknem , že hentaké " Večierky " sú v podstate krčmy na stojáka s nočnou prevádzkou .

Ak bude sám sebe pánom , prípadne niekto z rodiny , tak len do vlastného vrecka to pôjde ...či ?
Len sa je treba vopred pripraviť na sťažnosti od bývajúcich v okolí ...títo určite nebudú mlčať a počúvať okolité pazvuky a dýchať pach šťaniek ...