rastiček
19.04.14,12:44
Ahoj kúpil som Opel merivu aj z originál navigáciou ale pri zadávaní cieľa na dovolenku som zistil že tam je iba východná Europa. Aktuálna originál mapa na SD karte stoji na predajni 200 eur. Neviete či sa dá zohnať alebo nepoznáte niekoho kto vie dať na SD kartu funkčnú kópiu.
buchač
19.04.14,11:05
Áno , viem o tom , že sa dá zohnať ...;)

Všetko sa totiž dá , len treba vedieť a chcieť .
Čo sa mňa týka , tak ja určite viem ..... ale sa mi nechce ( a nevraviac už o tých spotrebovaných dátach zo SIM karty ) ..:D :D :D

Takže sadni za PC a daj správne otázky môjmu strýkovi Googlovi ...určite dá odpovede ...
rastiček
19.04.14,11:35
Z tvojim strýkom som sa už o tom bavil ale na nete je veľa všelijakých špekulantov pošlú ti niečo na SD karte a keď to nefunguje tak sa už v živote neozvú neodpovedajú, nepoznajú. Naozaj mam záujem o overených 100 percentných majstrov.
arizona
19.04.14,12:48
a aku tam mas znacku a verziu navigacie?
taiko
19.04.14,14:14
eeej mariu buchy, ale si mu pomohol :D
taiko
19.04.14,14:16
nuz neviem, ci Ti tu niekto poskytne referencie na niekoho, kto poskytne (ci dokonca preda) ukradnuty SW. Neskusil si mapy stiahnut sam a fuknut ich na SD? Aky mas typ navi?
buchač
19.04.14,14:34
Taiko ...vieš to je predsa vždy o hľadaní ...;)

Ja osobne robím tak , že zadám výraz a doplním o jedno čarovné slovíčko = warez .

Druhá možnosť je zadávať tie výrazy v angličtine ...

Iná vec je už ale to , že pri týchto odkazoch jeden nikdy nevie , čo za bordel si nasadí do mašiny .
Dˇalšou skutočnosťou je aj to , že tie aplikácie nainštalovať je niekedy tak zložité , až hrôza .

Ale aj otázkou je aj to , či to rozšírenie navigácia vôbec aj bude akceptovať . Raz darmo , nemusí pustiť už len tomu , že kapacitne to proste nezvládne .
taiko
19.04.14,14:41
no ved hej, len som sa smial an Tvojej predoslej odpovedi, lebo museli z nej zadavatelovi rohy narast :D
Okrem toho nemusis na warezoch hladat, aj torentov je milion, aj na news servroch. Jeden moj kamarat pocul v autobuse ako jeden chlapik vravel ze mal znameho co si takto mapy na Opel navigaciu NAVI 70 postahoval a napalil na CD. :D
buchač
19.04.14,14:53
Rastíček .

Si ma trochu zle pochopil . Spomínal som vyhľadanie a stiahnutie do PC .

Kúpe niekde na Bazoši ??? Neblázni . Naposledy som kupoval kameru do auta . Predajca bol férový , akceptoval len osobný odber - ba dokonca aj predviedol ovládanie .....a to sa cení .