martahu
19.04.14,13:20
v ramci brigady sme zlikvidovali lavičku pred panelakom,pretože tam stale vysedavali alkoholici,bezdomovci a drogisti. a neustali tam robili bordel a robili si vo vyklenkoch potrebu.,nato jeden vlastník zareagoval tak že zavolal na nas-brigadnikov policajtov že vykopavame majetok mesta,ale lavičku sme osadzali my vlastníci panelaku ešte za minuleho režimu,ešte k tomu lavička bola zničena a nedavno tam došlo skoro k urazu maleho dieťaťaTen vlastník-udavač teraz zbiera podpisy za osadenie novej lavičky,pričom on ani nehodí na brigády.na lavičke sem tam cez den sedia aj domové klebetnice a jedna znich je aj jeho žena,chcem sa opytať koko musí mať podpisov ked nas vlastníkov je55.dakujem,musí mať aj stavebné povolenie?
misoft
19.04.14,11:56
Podpisovať môže koľko chce. Ak nezíska dosť podpisov, môže si pískať Pieseň práce odzadu.
Čo sa týka lavičky za minulého režimu - vtedy aj tá lavička patrila štátu, nakoľko pozemky patrili štátu.
A keď ste ju aj vykopali - nech ON dokáže, že je to majetok mesta (mesto o takýchto predmetoch vedie záznamy, nakoľko za nich zodpovedá). Ak ju v záznamoch nemajú - mestu nepatrí.....
Zorganizujte protikampaň - s argumentami, ktoré si uviedol a uvidí sa, kto s koho.
martahu
03.06.14,14:43
Ohladom tej lavičky mali sme domovú schôdzu a na tej schôdzi diskutoval len jeden vlastník ktorý si stiahol určité veci zinternetu a samozrejme že sme sa o lavičke nedohodli ,bola tam búrlivá atmosféra prekrikovanie jeden cez druhého a ten múdry vlastník ma stále obvinoval že kolko sme mali úver/vlani nam zateplili panelak/schôdze o zateplení sme mali v roku2012,tak neviem prečo to začal tetaz vyťahovať/ktorá banka nam dala úver a chcel vidieť faktúry on si totiž mylil pojmy spravca a spoločenstvo bytov.my máme spravcu ,ja som ho odporučila na správcu tam si može všetko popozerať ale také spravanie len odobera energiu a ja vlastne neviem či to mam ešte robiť dom sme dali do poriadku a je jeden z troch domov najkrajší,za čo sme dostali najar aj odmenu od mesta.
misoft
03.06.14,15:48
Hele: kašli na neho - aj tak nič nezmôže. To za prvé. Za druhé, ak nepozná pojem správca bytového fondu a Spoločenstvo vlastníkov bytov, ako to tam chodí - škoda sa s nim hádať. Nech začne čítať toto: http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/zakon-o-vlastnictve-bytov-a-nebytovych-priestorov/ (ak vie čítať....) a potom nech vyskakuje ako tajtrlík.....
martahu
05.06.14,14:11
chcem sa opýtať či môžem mať umiestnenú kameru na balkone.kamera je len atrapa nenahráva a ani nerobí zaznamy,sú to len také moje očI.