KEJKA
19.04.14,20:14
Dohodár odpracoval v mesiaci 11 dní, hodiny neviem, je to DoPČ, takže max.10 hod týždenne, alebo menej. Dochádzku som si "nastavila" na tých nahlásených 11 dní a tak, aby to týždenne bolo 0-10 hodin.
Je poistený z HPP.
Kedže nikto nevie povedať dopredu, kedy bude pracovať, nahlasuje sa na posledný deň v mesiaci (prihláška-odhláška) v ZP
v SP je evidovaný DoPČ-pravidelný príjem.
Ja som prebrala mzdy a tak som prišla na to, že mala menej odvodov, tak to riešim.
Mzdár predo mnou vyplnil vždy tlačivá online e-Socpoist.sk
a tam mu to vraj vyhadzovalo chybu, keď dával plné odvody.
Tak som prišla na tie linky a hľadám riešenie.

podľa metodiky Soc.poist. jeho max. VZ je krátený pomernou časťou k týmto odpracovaným dňom. Zdôrazňujem - mení sa len max.VZ pre odvody, časť odmeny nad toto maximum už odvodom nepodlieha.
OLYMP mi však počíta plné odvody z celej odmeny, aj ked odmena dohodára je vyššia ako krátený VZ.

za marec to bolo 1680 eur za 11 odpracovaných dní.
Pokiaľ zadám tarifu 1680eur mesačne, tak ju OLYMP kráti podľa úväzku, ale zam-ec má nárok na plnú odmenu 1680 eur, lebo tá zodpovedá výkonu za tých 11 dní.
linky:
http://www.blogovisko.sk/danove-a-od...-prvy-tip.html
https://www.facebook.com/DanoveAOdvo...62109953836698

ešte dodám, že mne to z doterajšieho štúdia tejto problematiky nevychádza na to krátenie a skôr si myslím, že chybu urobil mzdár predo mnou. Dohodár je predsa prihlásený na celý mesiac a na tento mesiac má priznanú odmenu podľa úväzku, ktorý je 1/4-na, t.j. 10 hod. týždenne.
Potrebujem však argumenty, aby som klienta presvedčila, že má opraviť mzdy za predchádzajúce mesiace, resp. obhájiť svoj výpočet.
==========================================
kedže sme v komunikácii s klientom nedospeli k vyriešeniu problému, poslala som zadanie do KROSu a dnes mi prišla odpoveď
Ak trval celý mesiac a dohodár odpracoval v danom mesiaci iba 11 dní a preplatíme mu vysokú odmenu, vymeriavací základ do Sociálnej a Zdravotnej poisťovne sa rovná výške odmeny s prihliadnutím na maximálny VZ do ZP a SP, ktorý je jednotný 4 025 €.

Ak PP vznikol v priebehu mesiaca, je preplatený vysoký príjem, VZ do ZP sa rovná hrubej mzde, maximálne do sumy 4 025 €/mesiac. Do SP max. VZ na mesiac je 4025 €, vypočíta sa max. VZ na 1 deň (4025 sa podelí počtom kalendárnych dní v mesiaci), zaokrúhli sa na 2 des. miesta nadol (od 1.1.2011) a následne sa vynásobí počtom dní poistenia.

Pozn. :
Od 01.01.2010 je zrušený minimálny vymeriavací základ pre všetky poistenia platené do Sociálnej poisťovne.
Od 01. 01. 2011 je zrušený minimálny vymeriavací základ na zdravotné poistenie.
==========================================
záver - žiadne krátenie, predchádzajúci mzdár zrejme zle vyplnil výkaz do SP.
veronikasad
19.04.14,19:23
Kejka, máš mesačnú odmenu ? Uveď výšku odmeny a odkedy-dokedy trvá dohoda ...
veronikasad
19.04.14,21:11
Kejka, ako máš nastavenú odmenu v zložkách mzdy ? Nahodila som fiktívnu výplatu a pri 11 dňoch po 2 hod. denne mi prepočítalo mesačnú odmenu na 880€ - také sú aj vymeriavacie základy do SP
veronikasad
19.04.14,21:13
Musíš mať nastavenú tarifu 1680€ mesačne.
KEJKA
19.04.14,21:53
mám tarifu,
vyskúšala som štandardný pracovný kalendár, prázdny pracovný kalendár aj osobitne nastavený pracovný kalendár - nefunguje.
prečo si dala 11 dní po 2 hodiny?,
je rozdiel, ak dám 5 alebo 8 hod. denne?
teda aby to neprekročilo 10 hod týždenne.
veronikasad
19.04.14,21:57
Tak mám štandrtne nastavených dohodárov. Myslím, že nie je rozdiel v tom aký máš kalendár. skús - daj si tento klasický pre dohodárov (v prac.pomeroch 1/4 úväzok), vyklikaj len dni, ktoré skutočne oodrobil a oprav hodiny v ten deň ...
veronikasad
19.04.14,21:58
Kolko hodín celkom odrobil tvoj dohodár ?
KEJKA
19.04.14,22:11
no - chyba bola, že som síce tarifu dala, ale "natvrdo", a ako píšeš, mala som dať tarifu mesačne.
lenže to potom kráti odmenu, nie odvody.
ešte upresňujem otázku
veronikasad
19.04.14,22:16
Nerozumiem čo riešiš - ty chceš nechať celú odmenu a krátiť odvody ? Daj link, na základe ktorého to chceš urobiť. Kolko hodín pri tých 11 dňoch odrobil ?
KEJKA
19.04.14,22:29
áno, chcem krátiť odvody pri plnej mzdeňhttp://www.blogovisko.sk/danove-a-odvodove-tipy-ii-2013-prvy-tip.html
dohodár nepracuje celý mesiac, len 11 dní.
veronikasad
19.04.14,22:35
Kejka, Mihál píše o zamestnancovi, nie dohodárovi. Stále si ale nenapísala kolko hodín tvoj dohodár odpracoval.
KEJKA
19.04.14,22:36
veronikasad
19.04.14,22:42
doplň tie hodiny. Ani v tom druhom odkaze nevidím nič konkrétne o prípade, ktorý ty chceš riešiť .
veronikasad
19.04.14,22:44
A čo mal tvoj dohodár ostatné dni ? Nahlasovala si prerušenie do SP ?
KEJKA
20.04.14,08:03
už som šla spať - ráno múdrejšie večera........
hodiny neviem, je to DoPČ, takže max.10 hod týždenne,
alebo menej. Dochádzku som si "nastavila" na tých nahlásených 11 dní a tak, aby to týždenne bolo 0-10 hodin.
Je poistený z HPP.
Kedže nikto nevie povedať dopredu, kedy bude pracovať, nahlasuje sa na posledný deň v mesiaci (prihláška-odhláška) v ZP
v SP je evidovaný DoPČ-pravidelný príjem.
Ja som prebrala mzdy, a tak som prišla na to, že mala menej odvodov, tak to riešim.
Mzdár predo mnou vyplnil vždy tlačivá online e-SOCpoist.
a tam mu to vraj vyhadzovalo chybu, tiež dával pôvodne plné odvody na 11 odpracovaných dní .
Tak som prišla na tie linky a hľadám riešenie.
upravujem zadanie, nech je to pokope.
Andyke
21.04.14,18:15
Majú zle vyplnený počet dní vo výkaze za tie predchádzajúce mesiace.
Za marec dávaš 31 dní.
KEJKA
22.04.14,22:14
tak toto si asi udrela klinec po hlavičke...........
skutočne odpracované dni sa dávajú do výkazu pre ZP, ale v SP je prihlásený na celý mesiac bez ohľadu na skutočný počet odpracovaných dní.
Odpoved z KROSu dáva, do zadania - téma je vyriešená.