Majka242
21.04.14,01:02
Poraďte mi čo s problémom vyrážkami na chrbáte a dekolte krku svrbia sú červené zapálené a mám po 40tke? Čo to môže spôsobovať ako zmierniť prejavy?
buchač
21.04.14,05:35
Pôvod problému - málo sexu
Odstránenie problému - čím viac sexu

Ak doporučenie nezaberie , aspoň si poriadne zasexuješ ....;)

P.S.:
Moja obľúbená fráza ..." na hlúpu otázku nečakaj normálnu odpoveď ...

P.S.:
Si myslíš , že aj odborník - dermatológ by Ťa vyšetril na diaľku ???
arizona
21.04.14,05:54
Pricin moze byt vela, od choroby krvi,vnut.organov,alergie atd. To urci jedine lekar po vysetreni.
Na umyvanie pouzivaj iba teplu vodu, maximalne tak nejake detske mydlo na citlivu pokozku.
Zmen aj prasok na pranie a vyluc avivaz.To vsetko moze tiez drazdit pokozku...
V lete pomaha slniecko :-)
lapejko
21.04.14,06:59
Diagnóza - určite je to pred smrťou:), potom sa už neoplatí sťažovať:D
Peggynka
21.04.14,07:14
U kožného si bola?
Majka242
22.04.14,05:57
ďakujem za rady bola som už aj u lekára a čakám na výsledky bude to skôr asi niečo vnútorne, ale bola som zvedavá či niekto nemá podobné skúsenosti s takýmto problémom každá rada je vzácna.....
Majka242
22.04.14,05:59
nepíšte mi takéto priblblé komentáre jasné, že som bola u lekára to je samozrejmosť ale každá rada dobrá kto má taký istý problém a poradí ako to riešil/a ....
Majka242
22.04.14,06:00
ha ha ha vtipné zomrieť sa ešte nechystám....žijem naplno aj napriek tomu.....
Majka242
22.04.14,06:01
áno u kožného, gynekológa aj obvodného lekára....
buchač
22.04.14,06:03
Určité info je potrebné dať aj na vedomie .
Stačí pár slov na konci .

Ide totiž o to , že existujú exoti , ktorých ani vo sne nenapadne ísť k lekárovi .
Majka242
22.04.14,06:05
jáááj no to nieje môj prípad.... :)
Helik3
22.04.14,06:11
ja beriem momentálne a dlhodobo - vysoko koncentrovaný vitamín A (predpísaný od dermatológa) na prečistenie pokožky a odstránenie vyrážok... môžem povedať, že pomáha, vyrážky sa mi prestávajú tvoriť... ale sú to zas len lieky a majú aj horšiu stránku (nejaké tie obmedzenia)... to je jasné

p.s.: obrázok prikladám pre ochotných poraďákov
arizona
22.04.14,06:24
vyrazky na tele mozu byt iba dosledok nejakej inej choroby.Takze ked ti aj niekto da radu, co jemu pomihlo, tebe pomoct nemusi, lebo povod vyrazok mozes mat uplne iny. Preto je lepsie sa radit priamo so svojim lekarom, ako zbierat laicke rady na nete, ktore ti mozu viac uskodit,ako pomoct...
Helik3
22.04.14,06:27
suhlasim!
Peggynka
22.04.14,06:38
Vidíš,ako to je.U lekárov si bola a nepíšeš,čo zistili a aké lieky ti dali.Ako to má niekto vedieť na nete o čo ide.Ten problém vyriešia jedine lekári,však pozri tieto linky:
https://www.google.sk/?gws_rd=cr&ei=LghWU9KtD8LoywOd-IKABA#q=zap%C3%A1len%C3%A9+a+svrbiv%C3%A9+vyr%C3%A 1%C5%BEky+na+chrbte
Majka242
22.04.14,09:16
No, ale ja ešte nemám výsledky z krvi ani žiadne lieky čakám....tak čo sem mám teda písať ked ešte nič neviem???
kopretinka
22.04.14,09:20
čo máš písať? a prečo by si mala niečo písať? niekto ťa núti? prečo nepočkáš na výsledky?
Majka242
22.04.14,09:23
kopretinka čakám na výsledky a uvidíme ja len či tu nemá niekto podobný problém a tak som chcela vedieť čo komu pomohlo ale píšu tu len somariny radšej nechám tak....
korela
22.04.14,16:50
Napíš výsledok, niekomu to môže pomôcť v budúcnosti.
Ja som nikdy nemala vyrážky na tele, iba koprívku zo surového z vajíčka do puberty,
ale v pokročilom veku som začala mať fyzické problémy a pritom sa mi vytvorila na určitej časti tváre jemná hustá málo viditeľná krupička. Nedávala som to do súvisu, súvis však bol.
Ja som sa obrátila s fyzickou príčinou na TČM. Problém sa vyriešil, aj krupička zmizla.
Na tvári sú určité časti podľa východných medicín priradené určitým orgánom. Aj vďaka tomu títo lekári si potvrdzujú dg pacientov a postup liečby aj bez krvných odberov.
Ja by som to aspoň s nimi kozultovala, keď nie priamo liečila.
A vylúčiť akúkoľvek chémiu na telo i do organizmu. Jednoducho zatvoriť kohútik éčkam, farbám, parafínu...
.
Ak ti kožní nepomôžu, moc neexperimentuj, ale hneď sa daj vyšetriť i MUDr. Alexandry Novotnej, tá ti dá vyšetriť z K.O. asi na všetko, a skrátiš rozhodne celý liečebný proces.
http://www.esthetic.sk/o-esthetic/klinika/mudr-alexandra-novotna-phd.html, je to kožná lekárka namieste. Lekárska kozmetika kráča ďaleko za ňou. Rodinné skúsenosti, vrátane diagnostiky fyzických chorôb prejavujúcich sa práve na koži.