Eva Mar
22.04.14,10:03
ak bolo pred tromi rokmi podane trestne stihanie na exmanzela za neplatenie vyzivneho so stanovenim 8 mesacneho trestu s podmienkou 15 mesiacov, pocas ktorych si svoj trest nesplnil. A na ktore mi dnes prislo jeho oslobodenie, z neznameho dovodu, pricom bolo pocas tohto obdobia na neho dane este dvakrat trestne oznamenie z dovodu neplatenia, nie je povinny namiesto oslobodenia ho sud poslat do basy? dakujem
Dav
23.04.14,08:37
Žiadaj si výživné, ale za každú cenu trvať na tom, aby bol otec dieťaťa/detí v base, to má aký zmysel? Okrem pomstychtivosti, lebo iný motív nemáš. Ak má platiť, nech platí. Oznamuj a vymáhaj, ako máš umožnené zákonom, prípadne požiadaj o náhradné výživné, ale vinu, trest a odsúdenie prenechaj súdom. Ty budeš tá, čo bude deťom vysvetľovať, že majú otca v base, ty budeš tá, ktorá ich bude tíšiť, aby zvládli posmievanie a vylúčenie z detských hier, z pubertálnych aktivít,lebo majú otca v base....A ak je otec detí iba obyčajný gauner, nuž, ty si si ho vybrala za otca detí.
Eva Mar
23.04.14,10:01
ako..vobec sa nejako nebojim s posmievania deti...a ani toho ze ja som ta alebo budem ta co si ho vzala..a posmievat sa a vylucovat s kolektivu budu iba deti namyslenych a hlupych rodicov..co budu najskor iba hlupe a nayslene deti..z coho si hlavu lamat nemienim..a chybu zrobi iba ten co nieco robi..a pomstychtivost?? hmm co tak spravodlivost..ci ako? A sttale je dost rozumnych ludi. Len som sa zaujimala ze ak nuekto porusi podmienku preco sa to riesi jeho oslobodenim miesto trestu ktory mu stanovil sam sud?
Eva Mar
23.04.14,10:05
Ja som si ho slobodne vzala a ja som sa s nim slobodbe rozviedla ..ako co by mal chciet kto riesit?
ivka70
23.04.14,10:07
to by si sa cudovala, za ake drobnosti vedia deti ine dieta vylucit z kolektivu
a dalsia vec: odpustia ti vlastne deti, ze si ich otca poslala do basy?
Dav
23.04.14,10:18
Mimochodom, aj vlastné deti v puberte vedia kadečo vyčítať. A trest skúma súd. Má zrejme nejaké dôvody na to, aby trest odpustil. Mimochodom, keď bude v base, najprv pôjde na rad štát, potom štát, potom právnici, a potom, ak vôbec, príde na rad výživné.
Dav
23.04.14,10:20
Ty riešiš, že chodí po slobode. Mala si nájsť deťom zodpovednejšieho otca, mohla si mať teraz iné starosti, ako to, či je otec detí v base, resp. prečo tam nie je.
Eva Mar
23.04.14,10:43
Ja som deckom bola a s detmi som zila a mam deti a uz sa mi navycitali kade co...a jasne ze cakamm a vobec mi nejde o to za kazdu cenu.
Eva Mar
23.04.14,10:59
A prepacte..nic v zlom..ale prisla.som sem po radu. Aby som si uz nemusela v prvom rade nieco vycitat ja..ze som neurobila tak ako to urobit mam ..mozno budu same chciet aby siel do basy jedneho dna...aj to mi mozu vycitat..to vas nenapadlo?
Eva Mar
04.05.14,06:07
nič v zlom, ale toto mi ako RADA stále nepríde. Takže neviem či by ste sa nemali zamysliet nad tým načo to tu vlastne písete,ked ja si pýtam RADU, a nie nejake komentare niekoho kto sa očividne iba nudí.
hena22
04.05.14,15:26
Tri roky sú 36 mesiacov. Podmienka 15 mesiacov uplynula zrejme už dávno. A podmienka predsa neznamená to, že doplatí výživné, ale že nespácha ďalší trestný čin. Takže ak za tých 15 mesiacov nič nespáchal, alebo aj spáchal ale nebol za to obvinený, podmienku splnil. Skôr by ma zaujímalo, prečo Tebe prišlo "jeho oslobodenie" a keď už, prečo až teraz.