Ivanko1
22.04.14,18:52
Dobry den, chcem sa opytat, ked som bral dotaciu na zivnost, presli dva roky a ja som neminul vsetku dotaciu, musim ju vratit? Tu zvysnu cast?
Dakujem Ivan
Katy a R
22.04.14,17:20
A v Dohode, ktorú si uzavrel s UPSVaR máš čo napísané ? čítal si?
Ivanko1
22.04.14,17:31
Jedine co tam je napisane v dohode, ze musi byt aktivna 24mesiacov, a este ze by som sa mal drzat predbeznej kalkulacie v podnikatelskom zamere.. Na urade mi sami nevedeli odpovedat.. Lenze podnikatelsky, respektive kalkulacia, je len orientacna a real je iny..
Katy a R
22.04.14,17:36
tak nevidela som síce tú tvoju dohodu - ale určite tam je napísané, že za akých podmienok UPSVaR poskytuje dotáciu - a aké sú sankcie v prípade nedodržania. .. a že ti na úrade nevedeli povedať ??? (to je hádam len sranda...)
Ivanko1
22.04.14,17:52
To nie je sranda, pan ktory to ma na starosti, vytiahol zmluvu a zacal citat pred do mnou, a nenasiel tam nic konkretne, okrem tych 24 mesiacov, a toho podnikatelskeho zameru... aj uctovnik studoval a nenasiel nic okrem tych 24mesiacoch..
Katy a R
22.04.14,17:52
tak sa zariaď podľa toho ..;)
mondes
22.04.14,17:55
Jasné, že áno, veď určite keď si chodil na školenie Vám o tom hovorili. (Aj ja mám dotáciu, toho roku mi končí a na školení nám to bolo povedané a nechce sa mi vyťahovať dohodu, ale tuším, že aj tam je to uvedené).
pavol54
22.04.14,19:03
To si nemal plán použitia? Najprv sa zvyklo dávať na nákup premetov na zabezpečenia podnikania neskôr sa mohla použiť polovička na mzdy a odvody,a pod. Preto by si ich mal vyčerpať podľa plánu použitia nehovor že nemal ani mzdy a odvody.