Denisa
05.04.06,11:15
Ako je to so SZČO, ktorý platí odvody do SP (vraj minimálne) a k tomu si platí aj dobrovolné nemocenské poist. cca 800,-. Vraj keď bol mesiac PN, tak dostal zo SP asi 16000,-. Nemám o tom viac informácii - to si medzi sebou radia živnostníci...
Viete o tom niečo viacej?
Ďakujem
veva125
05.04.06,15:04
Pokial viem, tak nemocenské je 25%DVZ prvé 3 dni a 55%DVZ ostatné dni, ako pri zamestnancoch.
Viac bude na strankach SP.
Hronská Iveta
05.04.06,15:51
Ako je to so SZČO, ktorý platí odvody do SP (vraj minimálne) a k tomu si platí aj dobrovolné nemocenské poist. cca 800,-. Vraj keď bol mesiac PN, tak dostal zo SP asi 16000,-. Nemám o tom viac informácii - to si medzi sebou radia živnostníci...
Viete o tom niečo viacej?
Ďakujem

Pokial viem, tak nemocenské je 25%DVZ prvé 3 dni a 55%DVZ ostatné dni, ako pri zamestnancoch.
DVZ je denný vymeriavací základ, ktorý má ale hornú hranicu okolo 360Sk denne, čo je max do 8000 mesačne. Čo ale nie je možné pri minimalnych odvodoch.
Viac bude na strankach SP.
SZČO je SZČO a nemôžeme ho hádzať spoločne do jedného vreca so zamestnancom. Keďže SZČO nemá zamesntávateľa, jemu nebude vyplácaná nemoc 25% (prvé 3 dni). Jemu bude vyplácať nemocenské dávky priamo Sociálna poisťovňa a to vo výške 55%. Tam aj samozrejme zanesie vystavenú PN-ku.
veva125
05.04.06,16:03
Vychadzam z praxe, vlani mi vyplatili 25% prvé 3 dni. Som szčo a potvrdili mi to aj osobne na SP.
Hronská Iveta
05.04.06,16:16
Vychadzam z praxe, vlani mi vyplatili 25% prvé 3 dni. Som szčo a potvrdili mi to aj osobne na SP.
Veľmi sa ospravedlňujem. Máte pravdu. Kukla som do Zákona o SP:

§ 37 Výška nemocenského
(1) Výška nemocenského zamestnanca je 55 % denného vymeriavacieho základu určeného podľa § 55, ak tento zákon neustanovuje inak.
(2) Výška nemocenského zamestnanca, ktorému dočasná pracovná neschopnosť vznikla v ochrannej lehote, zamestnanca, ktorému zaniklo nemocenské poistenie v období dočasnej pracovnej neschopnosti, povinne nemocensky poistenej samostatne zárobkovo činnej osoby a dobrovoľne nemocensky poistenej osoby, ak tento zákon neustanovuje inak, je v období
a) od prvého dňa dočasnej pracovnej neschopnosti do tretieho
dňa dočasnej pracovnej neschopnosti 25 % denného
vymeriavacieho základu určeného podľa § 55 a
b) od štvrtého dňa dočasnej pracovnej neschopnosti 55 %
denného vymeriavacieho základu určeného podľa § 55.
- takže ešte raz sa ospravedlňujem. Pravidlo 2 krát meraj a 1 krát strihaj určite platí.
ajobs
05.04.06,23:19
Ako je to so SZČO, ktorý platí odvody do SP (vraj minimálne) a k tomu si platí aj dobrovolné nemocenské poist. cca 800,-. Vraj keď bol mesiac PN, tak dostal zo SP asi 16000,-. Nemám o tom viac informácii - to si medzi sebou radia živnostníci...
Viete o tom niečo viacej?
Ďakujem

Vrátim sa k Denisinej otázke. Áno, je to možné určitým "správnym" nastavením rozhodujúcich období tak, aby jeden VZ bol napr. 6900 Sk (SZČO), a druhý maximum 23738 Sk (DNPO). Ak potom vypočítame nemocenské (materské, ošetrovné) z oboch VZ, budú DVZ cca 230 Sk+766 Sk=996 Sk, z čoho 55% je cca 16400-16900 Sk. O technike ako to dosiahnuť je tu popísané veľa najmä v súvislosti so zvýšením materského, pozri aj blog Jozefa Mihála.
Tento postup bude možné pravdepodobne uplatniť iba do 31.7.2006-bude novela zákona o sociálnom poistení.
Soňurka
07.06.06,20:23
Pekný dobrý večer :)
Prosím o radu: Dlhodobo nezamestnaný, ID (45%) uvažuje o začatí podnikania. Keďže mu v prvom roku nevznikne povinnosť platiť na nemocenské poistenie, uvažuje o dobrovoľnom poistení, samozrejme pre prípad PN, keďže jeho zdravotný stav je taký aký je :mad:. Problém vidím v tom, že neviem, či mu vôbec vznikne nárok na nemocenské dávky,aj keď by sa dobrovoľne poistil, keďže od r. 2000 bol ako nezamestnaný na ÚP. :confused::mee: Vzťahuje sa aj na neho (ID) 270 dňová lehota poistenia?? :rolleyes:
Môžete mi prosím poradiť?
Ďakujem veľmi pekne :) :) :)
ajobs
07.06.06,21:41
Pekný dobrý večer :)
Prosím o radu: Dlhodobo nezamestnaný, ID (45%) uvažuje o začatí podnikania. Keďže mu v prvom roku nevznikne povinnosť platiť na nemocenské poistenie, uvažuje o dobrovoľnom poistení, samozrejme pre prípad PN, keďže jeho zdravotný stav je taký aký je :mad:. Problém vidím v tom, že neviem, či mu vôbec vznikne nárok na nemocenské dávky,aj keď by sa dobrovoľne poistil, keďže od r. 2000 bol ako nezamestnaný na ÚP. :confused::mee: Vzťahuje sa aj na neho (ID) 270 dňová lehota poistenia?? :rolleyes:
Môžete mi prosím poradiť?
Ďakujem veľmi pekne :) :) :)

Áno, musí byť dobrovoľne nemocensky poistený aspoň 270 dní v posledných 2 rokoch - novela zákona platná od 1.8.2006 to priamo vyžaduje.
Soňurka
08.06.06,13:07
Odpoveď - a v takú neskorú hodinu? ;) TONO ďakujem :) za ochotu, aj keď odpoveď nepotešila :mee:.
ajobs
08.06.06,13:15
Odpoveď - a v takú neskorú hodinu? ;) TONO ďakujem :) za ochotu, aj keď odpoveď nepotešila :mee:.

Nemáš začo, ja by som mu radil, ak jeho zdravotný stav nie je najlepší, a navyše je dlhodobo nezamestnaný, aby sa čo najskôr dobrovoľne nemocensky poistil. Najskôr iba z minima 6.900 Sk ( čo je mesačne zvládnuteľných 304 Sk ), neskôr ( tesne pred nemocou:eek: ;) ) z maxima, ktoré bude od 1.7.2006 25.911 Sk. Jeho nemocenské bude po prvých troch dňoch 55% z tejto sumy:cool: . Ako invalidný dôchodca môže poberať aj invalidný dôchodok, aj nemocenské - samozrejme.:)
Bea Š.
13.06.06,11:05
Je povinný SZČO platiť odvody do ZP a SP počas PN ?
Bea Š.
13.06.06,11:25
Prosím, prosím. A ešte PN sa vypláca len za pracovné dni ?
Tweety
13.06.06,11:26
Prosím, prosím. A ešte PN sa vypláca len za pracovné dni ?
PN sa vypláca za kalendárne dni. Počas PN sa neplatia odvody.