emkabenka
22.04.14,19:52
Dnes som tu položila otázku "má niekto skúsenosti s prefinancovaním úveru cez spoločnosť ZFP GROUP?", ktorá bola vzápätí uzavretá, že o firme ZFP tu bolo už písané a mám si to prečítať tu: Firma ZFP Lenže ja som sa na firmu nepýtala z pohľadu záujemcu o podnikanie, preto som tému zaradila do rubriky INÉ a nie PODNIKANIE. Chcela som sa spýtať na skúsenosti ľudí, ktorí úver refinancovali prostredníctvom sprostredkovateľov tejto firmy. No hneď bola téma "uzavretá", s radou, aby som si prečítala skoršie príspevky k ZFP. Občas navštívim poradu, dnes som prvý raz položila otázku, ktorá bola hneď " zmietnutá zo stola" Podotýkam, že pred položením otázky som si o tejto firme čo - to vygooglila, aj prečítala na porade, ale keď som nenašla to,l čo som hľadala, obrátila som sa s konkrétnou otázkou....Tak teda, veľmi pekne ďakujem
arizona
22.04.14,19:28
Ved si ziadnu konkretnu otazku nedala, takze nikto nemohol vediet, ake informacie hladas.
Takych podobnych nazvov temy,ako si napisala je tu denne niekolko, zvacsa od lenivcov, co nevedia pouzivat vyhladavac ... :-(
misoft
22.04.14,19:36
Dnes som tu položila otázku "má niekto skúsenosti s prefinancovaním úveru cez spoločnosť ZFP GROUP?", ktorá bola vzápätí uzavretá, že o firme ZFP tu bolo už písané a mám si to prečítať tu: Firma ZFP Lenže ja som sa na firmu nepýtala z pohľadu záujemcu o podnikanie, preto som tému zaradila do rubriky INÉ a nie PODNIKANIE. Chcela som sa spýtať na skúsenosti ľudí, ktorí úver refinancovali prostredníctvom sprostredkovateľov tejto firmy. No hneď bola téma "uzavretá", s radou, aby som si prečítala skoršie príspevky k ZFP. Občas navštívim poradu, dnes som prvý raz položila otázku, ktorá bola hneď " zmietnutá zo stola" Podotýkam, že pred položením otázky som si o tejto firme čo - to vygooglila, aj prečítala na porade, ale keď som nenašla to,l čo som hľadala, obrátila som sa s konkrétnou otázkou....Tak teda, veľmi pekne ďakujem
O tejto spol. boli tu: http://www.porada.sk/t137736-firma-zfp.html# popísané dosť a dokonca i rôzne skúsenosti. Takže "kritika" na uzatvorenie nie je na mieste - mohla si sa tam zapojiť.
Chobot
22.04.14,21:05
Nehnevaj sa na mňa, ale dnes sa tu zaregistruješ a hneď zadáš vágnu otázku ohľadne nejakého finančného sprostredkovateľa. Na prvý pohľad reklama jak vyšitá.

Nikto ťa tu nepozná, nemáš žiadnu históriu príspevkov, tak z môjho pohľaduišlo o reklamu tej firme. Takých príspevkov od členov, ktorí sa registrrovali v ten istý deň, kedy zadali otázku, tu máme pravidelne. Najprv som ti chcel celú tému vymazať, ale som ti ju ponechal s odkazom na inú tému, z ktorej si si mohla vytvoriť obraz o tej spoločnosti.

A tvoja otázka bola veľmí všeobecná. Je len malá pravdepodobnosť, že niekto na porade bude mať skúsenosť práve s refinancovaním úveru.

Otázku treba zadať presnejšie, v opačnom prípade sa nečuduj, že ti ju ja alebo iný moderátor vymaže.