chlastok
22.04.14,21:51
Jablkový mušt mám v demižóne už pol roka pri teplote približne 20 stupňov a stále kvasí. Vedel by mi niekto poradiť čo s tým? Postup som volil podľa osvedčenej receptúry.
bodliak
22.04.14,20:14
Z jabĺk víno ? Nikdy.
buchač
22.04.14,20:21
Asi by som už skôr nechal henten kvas vypáliť ...ak to ovšem pôjde ...
Kvasný ocot asi ale nebude mať veľa grádov....;)

Bez sledovania a poškodenia kvasu sa môže nechať jedine slivka a spol ...
lujza.j
22.04.14,20:44
Excise Duty
23.04.14,13:01
A to už prečo nie?
bodliak
23.04.14,14:15
Víno sa vyrába alkoholovým kvasením vylisovanej šťavy z plodov viniča hroznorodého.

Nie jabĺk.
Excise Duty
23.04.14,16:44
Jáj, ty to myslíš takto a ja som si myslel, že máš výhrady k tomuto druhu nápoja.
Nuž tuto sa človiečik trápi s neutíchajúcim kvasným procesom a neviem, či by mu pomohlo, ak by sme v súlade s platnou legislatívou nazvali to, čo sa mu zatiaľ nepodarilo vyrobiť skutočným názvom, a síce „cider“, ako jeden z mnohých nápojov nazývaných ovocné vína! Niekedy si naštuduj vyhlášku č. 30/2014 Z. z. o požiadavkách na nápoje vydanej na základe zákona č. 152/1995 Z. z. o potravinách v znení neskorších predpisov. Dokonca i z hľadiska nepriamych daní je úplne jedno, či bolo víno vyrobené z hrozna alebo iných surovín.
Väčšina ľudí sa názvoslovím alkoholických nápojov netrápi a tak popíja „šampanské“, hoci v skutočnosti pije šumivé víno vyrobené kdekoľvek inde, len nie v oblasti Champagne vo Francúzsku alebo napr. vajcový „koňak“, ktorý je v skutočnosti likérom a už vôbec nie koňakom. Tým je totiž vínny destilát z departmentu Charente a len tamojší výrobcovia smú svoje vínne destiláty nazývať koňakom.
Vďaka za poučenie o výrobe vína, ale ak dovolíš, o výrobe alkoholických nápojov viem toho viac, ako si myslíš.