myrjam
05.04.06,10:40
Mám na vás otázku (nevieme sa v práci dohodnúť) - študent denného štúdia 1. vysokej školy starší ako 26 rokov - podľa ZP môže pracovať na DoBPŠ, nakoľko má štatút študenta. Vyplýva však pre zamestnávateľa nejaká odvodová povinnosť voči Sociálnej poisťovni (okrem 0,8% úrazového poistenia - §4 ods.2) zo zákona o soc.poistení, nakoľko študent už nie je nezaopatreným dieťaťom? Ak môžte, uveďte mi, prosím, aj nejaké §, o ktoré sa môžem oprieť, resp. súvis medzi nimi, z ktorého vyplýva vaša odpoveď. ĎAKUJEM!!!!
myrjam
05.04.06,09:55
PLEASE, HELP!!!!
Zita4
05.04.06,10:56
Mám na vás otázku (nevieme sa v práci dohodnúť) - študent denného štúdia 1. vysokej školy starší ako 26 rokov - podľa ZP môže pracovať na DoBPŠ, nakoľko má štatút študenta. Vyplýva však pre zamestnávateľa nejaká odvodová povinnosť voči Sociálnej poisťovni (okrem 0,8% úrazového poistenia - §4 ods.2) zo zákona o soc.poistení, nakoľko študent už nie je nezaopatreným dieťaťom? Ak môžte, uveďte mi, prosím, aj nejaké §, o ktoré sa môžem oprieť, resp. súvis medzi nimi, z ktorého vyplýva vaša odpoveď. ĎAKUJEM!!!!
Keď pracuje hocikto (aj dobrovoľne nezamestnaná osoba) na dohodu o vykonaní práce, tiež odvádzaš len 0,8 % úrazové poistenie. Príjem z dohôd nezakladá povinnosť platiť sociálne poistenie (okrem úrazového).
myrjam
05.04.06,11:29
ďakujem za odpoveď, mne je to v podstate celkom jasné, ale pred x-rokmi nejaká účtovníčka tvrdila našej riaditeľke, že akonáhle má študent viac ako 26 rokov, firma ho už nemôže zamestnať na dohodu o BPŠ. Takže, teraz toto tvrdenie musím vyvrátiť a potrebujem konkrétne § a vzťahy medzi nimi.
Predsa keď je v zákone jasne napísané, že zamestnávateľ platí len úrazové poistenie, študent si môže platiť od 16 rokov dobrovoľne ostatné soc.poistenia, tak predsa tým, že dosiahne 26 rokov veku, sa jeho podmienky, keď je naďalej študentom, nemenia, že.
Zita4
05.04.06,13:00
ďakujem za odpoveď, mne je to v podstate celkom jasné, ale pred x-rokmi nejaká účtovníčka tvrdila našej riaditeľke, že akonáhle má študent viac ako 26 rokov, firma ho už nemôže zamestnať na dohodu o BPŠ. Takže, teraz toto tvrdenie musím vyvrátiť a potrebujem konkrétne § a vzťahy medzi nimi.
Predsa keď je v zákone jasne napísané, že zamestnávateľ platí len úrazové poistenie, študent si môže platiť od 16 rokov dobrovoľne ostatné soc.poistenia, tak predsa tým, že dosiahne 26 rokov veku, sa jeho podmienky, keď je naďalej študentom, nemenia, že.
Keď predloží potvrdenie o návšteve školy, je študentom. Zákonník práce § 228 nič nehovorí o tom, že by to muselo byť nezaopatrené dieťa (vek 26 rokov sa týka len nezaopatrenosti dieťaťa), takže s tebou súhlasím. :)
myrjam
06.04.06,09:07
Ďakujem, Zita, teraz to bude len na sile mojich presviedčacích schopností:-)
Jela.
06.04.06,17:45
V nejakom stanovisku MŠ /ale neviem v ktorom/ je uvedene, čo je štatút študenta - žiak SŠ al. VŠ /všetky formy VŠ - aj diaľkové/ . Musí byť ale čistý študent, t.j. že nemôže byť SZČO al. zamestnanec, vek nie je obmedzeny. Na účely uzavretia DoBPŠ pri určení štatútu študenta teda nie je obmedzený vek. A z DOBPŠ platíš len to úrazové poistenie. Takže nič iné neplatíš. To obmedzenie 26 rokov ale niekedy platilo, ale zda sa mi ze to bolo na tieto účely 25 rokov. Teraz to uz neplati. Podla mna takto.
Zita4
06.04.06,17:57
To obmedzenie 26 rokov ale niekedy platilo, ale zda sa mi ze to bolo na tieto účely 25 rokov. Teraz to uz neplati. Podla mna takto.
Máš pravdu, je to už len do 25 rokov pre účely PnD aj DB. ;)