Peggynka
24.04.14,07:56
Podeľte sa so skúsenosťami,či ste spokojní so značkou,ktorú ste si zvolili; značka,typ,servis atď.Neviem sa rozhodnúť a k recenziám som dosť nedôverčivá,resp.sú niekedy veľmi rozporuplné.U niektorých značiek uvádzajú,že sú hlučné,potom sa dočítam,že na vine sú nerovné dná hrncov a ja to neviem posúdiť,je mi jasné,že sa človek musí naučiť s touto technikou pracovať.Ďakujem za váš čas.
Ice dive
24.04.14,06:10
no ja keď som zariaďoval s manželkou druhú domácnosť a kupovali sme komplet novú kuchyňu riešili sme dilemu či indukčnú, alebo sklokeramickú varnú dosku...no a zvážili sme pre a proti a vyšla nám z toho sklokeramická... nakoľko sklokeramická je lacnejšia ako indučná, môžeš mať pod ňou príborník, nemusíš kupovať špeciálne hrnce - nie každý funguje na indučnej... budeš musieť kupovať hrnce s magnetom:-) takže nakoniec sme kúpili sklokeramickú gorenie, za 150 € a keď elektrikár zahlásil, že za pripojenie s razítkom chce 50 € tak som si to pripojil sám....a funguje ak sa pokazí tak do 50 € by som šiel do opravy, nad 50 € pôjdem do novej..... možno časom ju vymeníme za indučnú, ale zatiaľ pomer nákladov na kúpu sklokeramiky + výbavy iným tipom hrncov kuchyne, stále prevyšuje úžitok na to, koľko sa v tej kuchyni varí...
Peggynka
24.04.14,06:34
Už je rozhodnuté,že indukčná.Ide len o to ktorá.Hrnce neriešim,nie je to problém (mám doma komplet sadu).Čo sa týka ceny - sú už od cca 240 €,za ostatné roky išla cena riadne dole.
Ice dive
24.04.14,06:46
nuž tak si vyber takú, ktorá je tvojmu srdcu blízka, značka, tvar a pod... lebo je asi jedno, ktorá rovnako budeš musieť umývať tú za 240 ako aj tú za 500 € každá má záruku a keď sa má pokaziť tak sa pokazí....
srska
24.04.14,07:01
ice dive - súhlasím s príspevkom aj s komentárom. nám slúži 7 rokov sklokeramika gorenje ect680-ora-e bez problémov http://www.najnakup.sk/ii2.ashx?m=1&k=104838
Peggynka
25.04.14,06:30
Tak som sa rozhodla sama,keďže všetci,ktorí indukčku majú, sú partizáni (neprezradia); Elektrolux EHH6340FSK