sam3
24.04.14,11:58
Mame zavodnu jedalen. V pripade ak ma nejaky zamestnanec zdravotny problem, vyzadujeme potvrdenie od odbornika (gastro oddelennie), ze nedoporucuje / zakazuje stravovanie v zavoodnej jedalni. teraz mi zamestnanec doniesol takyto doklad ale iba od vseobecneho lekara. Mozem ho neuznat s tym ze ma doniest od odbornika doklad? na zaklade tohto potom dostavaju samozrejme stravne listky zamestnanci. Vyzadujem kazde dva roky aby si zamestnanci odbovili platnost tychto potvrdeni. Robi to niekto z Vas obdobne? Resp. ako to riesite vy?Dakujem.
ivka70
24.04.14,10:08
Mozes ho neuznat a ziadat potvrdenie od specializovaneho lekara - tak ako o tom hovori Zakonnik prace.

A inak si myslim, ze to robis velmi dobre :)
Tweety
24.04.14,10:09
Potvrdenie od všeobecného lekára nestačí. Pozri si ustanovenie § 152.

(6) Zamestnávateľ poskytne zamestnancovi finančný príspevok v sume uvedenej v odseku 3, len ak povinnosť zamestnávateľa zabezpečiť zamestnancom stravovanie vylučujú podmienky výkonu práce na pracovisku alebo ak zamestnávateľ nemôže zabezpečiť stravovanie podľa odseku 2, alebo ak zamestnanec na základe lekárskeho potvrdenia od špecializovaného lekára zo zdravotných dôvodov nemôže využiť žiadny zo spôsobov stravovania zamestnancov zabezpečených zamestnávateľom.
sam3
24.04.14,10:48
Velmi ste mi pomohli, dakujem! Este jedna vec - niektore zdravotne problemy mozu pominut - preto kazde dva roky ziadam obnovenie potvrdenia - je to takto ok?
Chobot
24.04.14,11:10
Velmi ste mi pomohli, dakujem! Este jedna vec - niektore zdravotne problemy mozu pominut - preto kazde dva roky ziadam obnovenie potvrdenia - je to takto ok?

Myslím, že je to celkom korektné.
denis_m6
24.04.14,11:35
Velmi ste mi pomohli, dakujem! Este jedna vec - niektore zdravotne problemy mozu pominut - preto kazde dva roky ziadam obnovenie potvrdenia - je to takto ok?

myslim ze keby sa toto kontrolovalo naozaj dosledne, tak 90 percent ludi ma toto potvrdenie neopravnene, len aby dostalo stravne listky, lebo ak im tam nechuti a na obed nejdu, nedostanu nic. Tych zvysnych 10 percent su ludia ktori to naozaj nemozu, diabetici, ludia s poruchou travenia, atd...
veronikasad
24.04.14,11:38
Velmi ste mi pomohli, dakujem! Este jedna vec - niektore zdravotne problemy mozu pominut - preto kazde dva roky ziadam obnovenie potvrdenia - je to takto ok?

myslim ze keby sa toto kontrolovalo naozaj dosledne, tak 90 percent ludi ma toto potvrdenie neopravnene, len aby dostalo stravne listky, lebo ak im tam nechuti a na obed nejdu, nedostanu nic. Tych zvysnych 10 percent su ludia ktori to naozaj nemozu, diabetici, ludia s poruchou travenia, atd...
Nie je to potvrdenie odborného lekára nutné len v prípade, ak zamestnávatel namiesto stravných lístkov poskytuje finančný príspevok na stravovanie ?

Viď § 152 odst. 6 ZP, ktorý priložila Tweety ...
sam3
24.04.14,11:42
Denis, nic nove si nam nepovedal.... ale nesuhlasim s tym percentualnym rozdelenim....velmi dobre viem, na zaklade parrocnych skusenosti na personalnom odd., ze gastrolekar len tak nieco nevystavi. bola celkom velka vzbura medzi zamestnancami ked prestali dostavat SL a mali moznost iba stravovania v zavodnej jedalni. kazdy druhy zamestnanec sa vyhrazal, ze donesie doklad od lekara a nakoniec z poctu 350 zamestnancov k dnesnemu dnu mam 4 taketo potvrdenia od specializovaneho lekara, teda nemyslim si, ze sa to da tak jednoducho ako ty pises zneuzivat.
veronikasad
24.04.14,11:44
Denis, nic nove si nam nepovedal.... ale nesuhlasim s tym percentualnym rozdelenim....velmi dobre viem, na zaklade parrocnych skusenosti na personalnom odd., ze gastrolekar len tak nieco nevystavi. bola celkom velka vzbura medzi zamestnancami ked prestali dostavat SL a mali moznost iba stravovania v zavodnej jedalni. kazdy druhy zamestnanec sa vyhrazal, ze donesie doklad od lekara a nakoniec z poctu 350 zamestnancov k dnesnemu dnu mam 4 taketo potvrdenia od specializovaneho lekara, teda nemyslim si, ze sa to da tak jednoducho ako ty pises zneuzivat.
Prečo dávate SL, keď ZP hovorí o finančnom príspevku na stravovanie ?
sam3
24.04.14,12:04
Denis, nic nove si nam nepovedal.... ale nesuhlasim s tym percentualnym rozdelenim....velmi dobre viem, na zaklade parrocnych skusenosti na personalnom odd., ze gastrolekar len tak nieco nevystavi. bola celkom velka vzbura medzi zamestnancami ked prestali dostavat SL a mali moznost iba stravovania v zavodnej jedalni. kazdy druhy zamestnanec sa vyhrazal, ze donesie doklad od lekara a nakoniec z poctu 350 zamestnancov k dnesnemu dnu mam 4 taketo potvrdenia od specializovaneho lekara, teda nemyslim si, ze sa to da tak jednoducho ako ty pises zneuzivat.
Prečo dávate SL, keď ZP hovorí o finančnom príspevku na stravovanie ?
Nepisem ze dostavaju SL, ale ze dostavali SL kym sme nemali zabezpecenu zavodnu jedalen.
veronikasad
24.04.14,12:08
Denis, nic nove si nam nepovedal.... ale nesuhlasim s tym percentualnym rozdelenim....velmi dobre viem, na zaklade parrocnych skusenosti na personalnom odd., ze gastrolekar len tak nieco nevystavi. bola celkom velka vzbura medzi zamestnancami ked prestali dostavat SL a mali moznost iba stravovania v zavodnej jedalni. kazdy druhy zamestnanec sa vyhrazal, ze donesie doklad od lekara a nakoniec z poctu 350 zamestnancov k dnesnemu dnu mam 4 taketo potvrdenia od specializovaneho lekara, teda nemyslim si, ze sa to da tak jednoducho ako ty pises zneuzivat.
Prečo dávate SL, keď ZP hovorí o finančnom príspevku na stravovanie ?
Nepisem ze dostavaju SL, ale ze dostavali SL kym sme nemali zabezpecenu zavodnu jedalen.

Asi neviem čítať ...

Citujem z tvojho prvého príspevku

" na zaklade tohto potom dostavaju samozrejme stravne listky zamestnanci. Vyzadujem kazde dva roky aby si zamestnanci odbovili platnost tychto potvrdeni."
sam3
24.04.14,15:21
Robim desat veci naraz, preto som zle precitala tvoj prispevok, ospravedlnujem sa. No tak celkom si ma zarazila, vzdy sme mali zauzivane ze ti ktori nemozu vyuzivat jedalen, dosatvaju SL, plus za odprac.soboty kedy jedalen nefunguje, tiez dosatvaju SL. teda chces tym povedat, ze nemozem dat SL v takyto cas? Preco? hladam v tom logiku....ze SL nie ale fin.prispevok ano.
Tweety
24.04.14,15:44
So zabezpečením stravovania je to tak:
platí §152 ZP
Stravovanie zamestnancov

(1) Zamestnávateľ je povinný zabezpečovať zamestnancom vo všetkých zmenách stravovanie zodpovedajúce zásadám správnej výživy priamo na pracoviskách alebo v ich blízkosti. Túto povinnosť nemá voči zamestnancom vyslaným na pracovnú cestu, s výnimkou zamestnancov vyslaných na pracovnú cestu, ktorí na svojom pravidelnom pracovisku odpracovali viac ako štyri hodiny. Povinnosť zamestnávateľa ustanovená v prvej vete sa nevzťahuje na zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v zahraničí.

(2) Zamestnávateľ zabezpečuje stravovanie podľa odseku 1 najmä poskytovaním jedného teplého hlavného jedla vrátane vhodného nápoja zamestnancovi v priebehu pracovnej zmeny vo vlastnom stravovacom zariadení, v stravovacom zariadení iného zamestnávateľa alebo zabezpečí stravovanie pre svojich zamestnancov prostredníctvom právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie sprostredkovať stravovacie služby, ak ich sprostredkuje u právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie poskytovať stravovacie služby. Nárok na poskytnutie stravy má zamestnanec, ktorý v rámci pracovnej zmeny vykonáva prácu viac ako štyri hodiny. Ak pracovná zmena trvá viac ako 11 hodín, zamestnávateľ môže zabezpečiť poskytnutie ďalšieho teplého hlavného jedla.

(3) Zamestnávateľ prispieva na stravovanie podľa odseku 2 v sume najmenej 55 % ceny jedla, najviac však na každé jedlo do sumy 55 % stravného poskytovaného pri pracovnej ceste v trvaní 5 až 12 hodín podľa osobitného predpisu. Okrem toho zamestnávateľ poskytuje príspevok podľa osobitného predpisu.

(4) Pri zabezpečovaní stravovania zamestnancov prostredníctvom právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie sprostredkovať stravovacie služby, sa cenou jedla rozumie hodnota stravovacej poukážky. Hodnota stravovacej poukážky musí predstavovať najmenej 75 % stravného poskytovaného pri pracovnej ceste v trvaní 5 až 12 hodín podľa osobitného predpisu.

(5) Pri zabezpečovaní stravovania zamestnancov prostredníctvom právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie sprostredkovať stravovacie služby prostredníctvom stravovacích poukážok, je výška poplatku za sprostredkované stravovacie služby maximálne 3 % z hodnoty sumy uvedenej na stravovacej poukážke.

(6) Zamestnávateľ poskytne zamestnancovi finančný príspevok v sume uvedenej v odseku 3, len ak povinnosť zamestnávateľa zabezpečiť zamestnancom stravovanie vylučujú podmienky výkonu práce na pracovisku alebo ak zamestnávateľ nemôže zabezpečiť stravovanie podľa odseku 2, alebo ak zamestnanec na základe lekárskeho potvrdenia od špecializovaného lekára zo zdravotných dôvodov nemôže využiť žiadny zo spôsobov stravovania zamestnancov zabezpečených zamestnávateľom.

(7) Zamestnávateľ poskytne finančný príspevok na stravovanie podľa odseku 6 aj zamestnancovi pri výkone domáckej práce alebo telepráce, ak mu nezabezpečí stravovanie podľa odseku 2 alebo ak by stravovanie podľa odseku 2 bolo v rozpore s povahou vykonávanej domáckej práce alebo telepráce.

(8) Zamestnávateľ môže po prerokovaní so zástupcami zamestnancov
a) upraviť podmienky, za ktorých bude zamestnancom poskytovať stravovanie počas dovolenky, prekážok v práci, alebo inej ospravedlnenej neprítomnosti zamestnanca v práci,
b) umožniť stravovať sa zamestnancom, ktorí pracujú mimo rámca rozvrhu pracovných zmien za rovnakých podmienok ako ostatným zamestnancom,
c) rozšíriť okruh fyzických osôb, ktorým zabezpečí stravovanie, a ktorým bude prispievať na stravovanie podľa odseku 3.
širi1
25.04.14,10:17
aj u nás je v kolekt. zmluve taká podmienka o potvrdení od špecializovaného lekára ku gastro-lístkom; lebo máme možnosti v niekoľkých jedálňach obedovať v rámci zamestnávateľa; môj názor je taký, že je to blbosť a špec. lekára by som vyžadovala len na finančný príspevok v zmysle § 152 ZP (ktorý je zdaňovaný) Kto chce potvrdenie na GL si zoženie, lebo nie je určené ktorý špec. lekár to má byť (mám doklad aj napr. od psychiatra :) že sa nemôže stravovať v záv. jedálni
ivka70
25.04.14,10:39
aj u nás je v kolekt. zmluve taká podmienka o potvrdení od špecializovaného lekára ku gastro-lístkom; lebo máme možnosti v niekoľkých jedálňach obedovať v rámci zamestnávateľa; môj názor je taký, že je to blbosť a špec. lekára by som vyžadovala len na finančný príspevok v zmysle § 152 ZP (ktorý je zdaňovaný) Kto chce potvrdenie na GL si zoženie, lebo nie je určené ktorý špec. lekár to má byť (mám doklad aj napr. od psychiatra :) že sa nemôže stravovať v záv. jedálni

Na tom potvrdeni od psychiatra nie je nic cudne ..poruchy stravovania (napr. anorexiu, bulimiu) lieci prioritne psychiater.

A zohnat potvrdenie od specializovaneho lekara nie je zasa az take jednoduche, prave preto je dobre ho vyzadovat aj v pripade, ze zamestnanec dostava listky namiesto standardneho stravovania v jedalni - minimalne to odbura ludsku zavist, kedze vsetci zavidia, ze ma stravne listky (ale nikto nemysli na obmedzenia ,ktore "vdaka" chorobe ma a ze by sa 90% ludi radsej stravovalo v tej jedalni a boli zdravi)
veronikasad
25.04.14,10:39
Robim desat veci naraz, preto som zle precitala tvoj prispevok, ospravedlnujem sa. No tak celkom si ma zarazila, vzdy sme mali zauzivane ze ti ktori nemozu vyuzivat jedalen, dosatvaju SL, plus za odprac.soboty kedy jedalen nefunguje, tiez dosatvaju SL. teda chces tym povedat, ze nemozem dat SL v takyto cas? Preco? hladam v tom logiku....ze SL nie ale fin.prispevok ano.
Samozrejme že môžeš, len vzhľadom na výšku provízii a administratívy okolo gastrolístkov je finančný príspevok poskytnutý v mzde zamestnanca (bez odvodov a daní) podstatne jednoduchšie riešenie. Len tu naozaj potrebuješ písomné stanovisko odborného lekára o nevhodnosti stravovania v rešt. či ZJ.
Peggynka
25.04.14,10:50
PROSÍM OPRAVIŤ NADPIS :...stravovanie v závodnej LEKÁRNI !!!!???
Richard
25.04.14,16:50
Otázky nezadávať do debát prosím !!!!!! :)