deedeecat111
26.04.14,10:57
Dobry den, prosim o rady, chcem si otvorit malu kaviaren s galeriou, kde budem predavat kavu, caj ,jednoduche veci, bagety...atd a bude tam moznost zakupenia aj obrazov ( co ale urcite nebude kazdodenna vec) Chcela by som si zalozit sro. ale neviem ci sa mi opati viac ako zivnost. Ako je to s platenim alebo neplatenim DHP v mojom pripade? oplati sa mi? Vysvetlite mi tiez ako je to z prijmami a odvodmi? dakujem
tictac7
26.04.14,09:01
Prepáč, ale toto čo si dala do jednej otázky, je na rozpisovanie, asi na hodinu. Tém obdobných je tu do aleluja, naštuduj si a pýtakj sa potom konkrétne otázky, čo Ti nie je jasné.
deedeecat111
26.04.14,09:14
len to ze tu je toho Tolko popisane ,ze mam z toho hlavu jak balon, nerozumiem nicomu, je to komplikovane hrozne
:-(
tictac7
26.04.14,09:20
z vyššie uvedeného predpokladám, že vedenie účtovníctva prenecháš účtovníčke. Tak si ju nájdi už teraz a zaplať jej aj za konzultáciu k tejto téme. Ona Ti najlepšie poradí, čo je pre Teba výhodnejšie. Toto je téma na normálny rozhovor spojený pre Teba s rýchlokurzom geniality, a takto na cez písmenká sa to fakt nedá.